Rozmowy na czasie - 05.03. br.

  • 5.03.2018, 15:06 (aktualizacja 05.03.2018 15:22)
Rozmowy na czasie - 05.03. br.
Ostatnio część radnych, jak i grupa obserwatorów życia społeczno-politycznego na wyspach dużo czasu poświęcają na dyskusje i uwagi związane z wycinką drzew na terenie miasta.

Wycinka w różnych punktach miasta związana jest z planowanymi wcześniej miejskimi inwestycjami rozwojowymi, ujętymi w koncepcji urbanistyczno – architektonicznej zagospodarowania dzielnicy nadmorskiej, ujętym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego i ostatecznie, uchwałą miejskich radnych, zatwierdzony 7 maja 2010 roku, gdzie za przyjęciem zapisanych rozwiązań głosowało 17 radnych, bez głosów przeciwnych, jedynie radny Możejko wówczas wstrzymał się od głosu. Dziś, w roku wyborczym do samorządu i wyboru prezydenta miasta, niektórzy radni są zdziwieni a nawet oburzeni wycinką drzew na terenie miasta… Do dyskusji w gorącym wycinkowym temacie zaproszeni zostali kolejni radni Rady Miasta Świnoujście: Dariusz Śliwiński (PO), Zdzisław Merchelski (GM-CN) i radny Andrzej Mrozek (PiS) Zapraszamy!

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Psycholog
Psycholog 8.03.2018, 21:41
Pan MROZEK MUSI ZAPANOWAĆ NAD NERWAMI,JEST MAKABRYCZNIE ZNERWICOWANY
maxymalny
maxymalny 8.03.2018, 07:56
kompromitacja Mrozka !
regionalny
regionalny 6.03.2018, 08:33
Rozsądny głos w tej dyskusji pochodzi od Przewodniczącego Rady Miejskiej Śliwińskiego, wie o czym mówi, reszta to polityczna paplanina!
Max
Max 5.03.2018, 23:18
Panie Mrozek, daj pan na wstrzymanie, mleko się rozlało. Dawajcie następny temat wyborczy, bo o tych wycinkach już wszystko zostało powiedziane i robi się nudno.
Jarosław
Jarosław 5.03.2018, 21:38
Gdyby nie rok wyborczy, to pies z kulawą łapą nie zajął by się wycinką drzew z tej wydmowej sralni pod budowę nowej promenady. No ale jest okazja się pokazać jako obrońcy przyrody, prawdziwi ekolodzy. Dowalić przeciwnikom. Co za obłuda i hipokryzja! panowie radni! W pełni popieram poglądy przew. Śliwińskiego w tej wycinkowo-planowanej inwestycji.
Paweł
Paweł 5.03.2018, 21:10
Czytam, że Możejko wówczas wstrzymał sie od głosu, co pan na to panie radny Mrozek?
OBSERWATOR
OBSERWATOR 5.03.2018, 20:20
Kolejny kłamczuszek ! Panie radny Mrozek dlaczego nie ma pan odwagi dzisiaj przyznać się że to nie pan wstrzymał się od głosu przy tej uchwale tylko śp. radny Możejko? To że jest pan niegrzeczny w trakcie tej debaty to widać i słychać tylko dlaczego posunął się pan do tak niechlubnego wybielania swojej decyzji ? Dobrze się pan z tym czuje ?
leśnik
leśnik 5.03.2018, 21:24
Panie Mrozek nie zakrzyczy pan FAKTÓW! Cieszę się, że jest pan za rozwojem miasta. Nawet geograf powinien wiedzieć, że jak się chce coś wybudować, to najpierw trzeba przygotować teren, czyli np. wyciąć drzewa. Takie to proste i nie ma co ideologii do tego dorabiać!

Pozostałe