Dzień Kobiet - imprezowo w SP-1

  • 9.03.2018, 14:37 (aktualizacja 09.03.2018 18:14)
Dzień Kobiet - imprezowo w SP-1 Telewizja Świnoujście
Na piękny i zarazem niecodzienny pomysł wpadli uczniowie, Rada Rodziców i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1. Z okazji Dnia Kobiet, w czwartek, 8 marca br. o godzinie 16.00 i 16.30. na terenie szkoły zorganizowane zostały dwa koncerty charytatywne dedykowane wszystkim paniom, w szczególności Darii Kwiatkowskiej, która choruje na mukowiscydozę i dla której w trakcie szkolnej imprezy zbierane były dobrowolne datki.

O tym niezwykłym przedsięwzięciu powiedziała Magda Sowa nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 1.

Szkolną imprezę zaszczycił obecnością zastępca prezydenta miasta Paweł Sujka. Młodych wykonawców oklaskiwali również były dyrektor GP-1 Piotr Adamczyk i dyrektor SP-1 Jarosław Lipiński. Część artystyczną otworzył Tytus Brzeziński z klasy VIa, po nim wokalnymi umiejętnościami popisywało się jeszcze sześciu innych szkolnych wykonawców.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe