Te spotkania nigdy mogłyby się nie kończyć

Te spotkania nigdy mogłyby się nie kończyć Telewizja Świnoujście
W ramach Akademii Strefy Kobiet i Dnia Kobiet, w czwartek, 8 marca br. w godzinach od 10.00 do 14.00 w sali hotelu Hampton by Hilton odbywał się wyłącznie dla zaproszonych pań, cykl imprez im dedykowanych.

Tradycyjnie najbardziej obleganym przez słuchaczki było spotkanie z Katarzyną Grocholą, najpopularniejszą współczesną pisarką, która zmieniła oblicze literatury obyczajowej w kraju, otworzyła niejedne drzwi, pokazała drogę, jak żyć, jak pisać i kochać, jednocześnie inspirować i zaskakiwać. Te spotkania z panią Katarzyną nigdy mogłyby się nie kończyć, stwierdziła jedna z uczestniczek i zapewne w tym stwierdzeniu nie była odosobniona. Po zaplanowanym na godzinę, trwającym faktycznie blisko dwie godziny spotkaniu, Katarzynę Grocholę poprosiliśmy o rozmowę dla naszej telewizji.

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Iga
Iga 11.03.2018, 09:19
Bardzo fajne spotkanie pod względem poznawczym i wymiany poglądów. Poproszę o więcej.
Stefan
Stefan 9.03.2018, 20:47
A facetom to już nic się w dzień kobiet nie należy, nawet zerknięcie na p. Katarzynę też nie wchodziło w rachubę?
Karola
Karola 9.03.2018, 20:24
Energetyczne i chemiczne spotkanie, kto był na nim pewno też tak uważa. Pani Grochola jest ciągle klasą, którą zawsze odkrywa się na nowo - choćby już następnego dnia:)
Weronika
Weronika 9.03.2018, 19:52
Byłam na spotkaniu z panią Grocholą. Można ja godzinami słuchać, otwarta na świat i ludzi, dowcipna i w stu procentach jest sobą nie musi nikogo grać i udawać. Super spotkanie, super osobistość!

Pozostałe