Rozmowy na czasie

Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
W programie zaproszeni goście dyskutowali w aspekcie powstającego ważnego dla wszystkich mieszkańców nowego miejskiego programy zatytułowanego roboczo „Senior-65+”.

Co powinien zawierać program, jak powinien być wykorzystany i wreszcie kto będzie mógł z niego skorzystać? Na te i wiele innych pytań oraz ciekawych rozwiązań wypowiadają się goście programu Rozmowy na czasie: Dorota Konkolewska prezes szpitala miejskiego zarazem członkini grupy roboczej nowego programu, radny PO Wiesław Góreczny przewodniczący Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Miasta i radny SLD Ryszard Teterycz wieloletni samorządowiec.  Kolejnym punktem telewizyjnego spotkania był temat związany z najbliższą samorządową kampanią wyborczą. Zapraszamy!

           

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Klaudek
Klaudek 13.04.2018, 08:54
Pani Dorota rewelacja ,niestety pan Teterycz jak zawsze upaja się swoimi słowami,
OBSERWATOR
OBSERWATOR 10.04.2018, 20:15
Nie dość że kłamczuszek to jeszcze cienias. Mieszkańcy Warszowa dobrze go znają bo po wyborach przez 3 lata go nie ma i trudno go spotkać. W roku wyborczym budzi się ze snu i udaje aktywnego pozoranta.Jest mistrzem razem ze swoją koleżanką z "pracy" w opowiadaniu bajek i sianiu paniki. Jestem dobrej myśli czytając te komentarze i chyba zrobię zrzutę na góralskie kapcie i skarpety bo naprawdę mogą mu się przydać. Pozdrawiam tych którzy zrozumieli w co gra ta drużyna!
Czas na zmiany
Czas na zmiany 10.04.2018, 14:10
Jak zwykle Pani Dorota rzeczowo i merytorycznie! Brawo! Panie Teterycz chyba czas już na ciepłe kapcie bo takich co tylko gadają, oceniają i wymagają pracy od innych a nie od samych siebie to my juz w tym mieście nie chcemy!
wiur
wiur 10.04.2018, 13:58
Niestety taka prawda - pan rysaard od 20 lat radny, pani Agatowska - przewodniczaca rady i wiceprezydent, radna przez lat naście, wszyscy na miejskich garnuszkach od lat i od czterech miesiecy (nie wiem, czy dobrze liczę) nagle im sie wszystko nie podoba - dokładnie od daty odsunięcia ich od koryta.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.04.2018, 19:11
Jak oni nie wejdą do rady mam taką nadzieję że to się stanie to całe SLD umrze śmiercią naturalną i to było by piękne
Julek
Julek 10.04.2018, 12:14
Haha pani Konkolewska duzo gada to fakt. Na wszystkim sie zna a najlepiej wychodzi jej pouczanie innych. Tak naprawde to wydmuszka. Niech sie zajmie praca w szpitalu bo jest tam ogrom pracy do zrobienia. Skoro tak duzo gada o dobru mieszkancow to tam wlasnie moze sie wykazac a bierze mnostwo kasy rowniez mojej jako mieszkanca.
gość
gość 10.04.2018, 13:52
Pani Konkolewska pewnie nie zna się na wszystkim. To co dotyczy jej pracy ma jednak opanowane do perfekcji i w tych dziedzinach stara się stanowczo wyrażać swoje zdanie. O ogromie pracy jaką już wykonała w Szpitalu wiedzą tylko Ci którzy tam pracują i z pomocy szpitala korzystają. Działa również bardzo aktywnie społecznie. A takie "julki" jak ty nie mają o tym zielonego pojęcia. Piszesz pan, ale do końca nie wiesz o czym.
Irena
Irena 10.04.2018, 20:11
Wierze,ze pani Konkolewska,wykonala wielka prace w szpitalu...a jak to sie przedklada na pacjentow,sa zadowoleni ? Bo w zasadzie o pacjentow tu chodzi aby otrzymali nalezna im pomoc w leczeniu i operacjach...i na tym nalezaloby sie skupic.Chce wierzyc, ze wszystko idzie w tym kierunku....zdrowie to rzecz priorytetowa....
wyborca
wyborca 10.04.2018, 11:31
Pani Konkolewska - słychać profesjonalizm i perfekcjonizm w każdym calu - dobry kandydat do RM i na prezydenta. Pan Teterycz - czas już chyba być tylko emerytem, bo się pan co nieco wypalił. Pan Góreczny - bez zmian, społecznik.
Irena
Irena 15.04.2018, 18:28
Wszystko jest OK....ale nic nie slychachac o poprawie w sluzbie zdrowia,lekarze,szpitale,lekarze...to jest temat priorytetowy a nie kto kogo zaoral.....
lis
lis 10.04.2018, 11:06
Pan Wiesiu ma rację na koniec z tym apelem, a pan Ryszard pomimo, że wypił całą wodę i jest czerwony, to wypadł na tle pozostałych bardzo blado i mało kompetentnie( tylko ja i ja).
kotek
kotek 10.04.2018, 10:53
Interesujący jest ten wątek na końcu o karmieniu kotków i zdjęciach na fb. Że niby to dobrze, czy nie dobrze. Może ktoś coś rozświetli.
looker
looker 10.04.2018, 09:41
Pierwsze miejsce Pani Dorota: merytorycznie, przygotowana i na temat. Przede wszystkim praca poparta wiedzą i umiejętnościami zarządczymi.
Drugie miejsce Pan Wiesław: prosto, i na temat. Zorientowany i ukierunkowany na mieszkańców. Jak sam mówi - społecznik.Trzecie miejsce Pan Ryszard: o programach w innych miastach Polski, o tym czego przez cztery lata nie zrobił choć jest radnym od 20 lat( jak sam podkreśla), i trochę nie na temat. Próbuje się wybielić ale chyba nie o to chodzi.
Henryk
Henryk 10.04.2018, 09:07
Ciekawe są te propozycje dla seniorów. Obawiam się tylko, żeby ten zespół na czele z p. Sujką nie skwitował całej sprawy podstawowym minimalizmem.
Misio
Misio 10.04.2018, 08:32
Do twe to jest rzeczywistosc I wiedza merytoryczna pani doroty a nie bajdurzenie co niektorych, wiecej potrzeba takich ludzi , wreszcie dojda do wladzy ludzie merytoryczni
Jacek2
Jacek2 9.04.2018, 23:24
Jestem ciekawy ilu z obecnych radnych, nawet i tych co już są radnymi od wielu lat, wystartują na kolejną kadencję do rady miejskiej?
TWE
TWE 9.04.2018, 23:16
Widzę, sami klakierzy pani K/
Mieszkaniec
Mieszkaniec 9.04.2018, 23:09
Brawo Pani Doroto, merytoryczne wypowiedzi nie to co radny nie zadany Ryszardzik Teterycz. Wstydu oszczędź bo zawsze mówisz że to SLD wszystko zainicjowało
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.04.2018, 19:09
Niezaradny
ala
ala 9.04.2018, 22:28
Pani Doroto , tak trzymać Teterycz bez szans .
wyborca
wyborca 9.04.2018, 22:03
Na początku obecnej kadencji radny Teterycz wszem i wobec twierdził że to jego ostatnia kadencja , czyżby jeszcze było mało publicznych pieniędzy z których korzysta ze wszech miar jako radny i pracownik OSIR-u . Uważam że radny nie powinien być zatrudniany w jednostce.
miki
miki 9.04.2018, 22:25
krowa tylko nie zmienia poglądów, radny teterycz jak widzimy i owszem!
EWA
EWA 9.04.2018, 21:06
Pani Dorota rozjechała Ryszarda, brawo
FanClubSLD
FanClubSLD 10.04.2018, 08:18
Ani pani Dorota ani Zuzia ani też żadna Kunegunda nie rozjechały p. Ryszarda. Pana radnego po prostu trzeba zrozumieć, wgłębić się w sens jego wypowiedzi, nabrać cierpliwości do przedstawianych zagadnień i wyłapać z nich to co najważniejsze. Pan radny Teterycz jest OK!
Rudolf
Rudolf 9.04.2018, 20:16
Na miejscu radnego Teterycza zalecałbym trochę więcej skromności w samoocenie osiągnięć i realnej licytacji "co ja zrobiłem dla mieszkańców i dla miasta" przez te 20 lat siedzenia w radzie miejskiej. P. Teterycz są naprawdę lepsi i lepszejsi w tym mieście od pana! Proszę nie uważać się za pewniaka w kolejnych wyborach, bo elektorat może panu psikusa spłatać. Podobał mi się ton i merytoryczne podejście do wielu spraw p. Konkolewskiej. Wyważone słowa, zrozumiały język i wypowiedzi na temat, bez opowieści rodem z Lasku Wiedeńskiego. Cóż, natomiast p. radny Góreczny to taki swój chłop z którym nic tylko napić się dobrej okowity wypada!
Karol
Karol 9.04.2018, 19:59
Przecież seniorzy to już dorośli ludzie i skoro wyliczono, że na każdego przypadnie 300 złotych, to je po prostu przekazać tym ludziom oni doskonale to spożytkują, zamiast bawić się w jakieś programy. Kasa powinna trafić do tych ubogich seniorów, tych co maja najniższe renty czy emerytury.
looker
looker 10.04.2018, 09:45
Panie Karolu chyba nie zwrócił pan uwagi na to co mówiła Pani Dorota i potwierdził Pan Wiesław: nie można dać tych 300 zł w gotówce.
 Irena
Irena 9.04.2018, 18:44
Poczekajmy na program 300+ dopiero ocenimy......Uwazam ze suma powinna byc uwarunkowana stanem zdrowia i wysokoscia emerytury.....nie wszyscy musza dostawac po rowno.....

Pozostałe