Temat Tygodnia – środa, 9.05.br.

  • 9.05.2018, 15:30
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 9.05.br. Telewizja Świnoujście
Gościem programu Temat Tygodnia był Zbigniew Pomieczyński przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego partii Wolni i Solidarni.

Na świnoujskiej scenie politycznej od niedawna zaistniało nowe ugrupowanie polityczne pn. Wolni i Solidarni. Założycielem i szefem partii jest poseł Kornel Morawiecki. Nasz gość stara się budować podwaliny nowej partii w województwie zachodniopomorskim i zapowiada start jej przedstawicieli w najbliższych wyborach samorządowych w tym w wyborach na prezydenta miasta Wolni i Solidarni zamierzają wystawić własnego kandydata. Zbigniewa Pomieczyńskiego pytaliśmy oczywiście o nowy twór polityczny, ustaliliśmy również, która to już kolejna partia polityczna w której nasz gość rozpoczyna polityczną karierę. Pytaliśmy się o ciąg dalszy interpelacji 5454 i 21186 szefa Wolni i Solidarni K. Morawieckiego, twierdzącego, że w gminie Świnoujście - mieście na prawach powiatu, funkcjonuje grupa przestępcza o charakterze mafijnym, w skład której wchodzą między innymi organ wykonawczy gminy Świnoujście, Sąd Rejonowy w Świnoujściu, Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu, przy wsparciu na szczeblu wojewódzkim. Zapraszamy!

 

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lil
lil 11.05.2018, 11:39
następna Pisowskia przystawka hahaha kto da się nabrać człowieku
Karol
Karol 11.05.2018, 09:36
Radować się tylko wypada, że są jeszcze ludzie mający poczucie humoru. Niewątpliwie do takich należy p. Pomieczyński który od kilku lat opowiada bajki na różne tematy. Są to kiepskie bajki gdyż nie posiadają morału i przesłania.
Jola
Jola 10.05.2018, 22:30
Ponton co ty zrobiłeś jak byles tyle lat u wladzy ????
fras
fras 10.05.2018, 11:59
Ufffff, żałosne.
Albert
Albert 10.05.2018, 10:43
Partia może i nowa, tylko ci działacze jakoś deczko zużyci i przez to mało wiarygodni w działaniach.
Observer
Observer 10.05.2018, 08:30
Prezes jak zwykle elegancki, konsekwentny w dążeniach, elokwentny i dowcipny - tak się uprawia politykęI
działacz
działacz 9.05.2018, 21:11
Tylko Zbyszek Pomieczyński i jego nowa partia jest w stanie zrobić porządek w miasteczku, żeby mieszkańcy poczuli się wolni. Jest też w stanie walczyć z kolesiostwem i korupcją i żeby pieniążki z kasy miasta nie marnować na bzdety! Życzę powodzenia p. Zbyszku, początki zawsze są trudne.
Tadek
Tadek 11.05.2018, 18:46
Nie pisz tak, bo jeszcze gościu w to uwierzy!:))
Mieszkaniec
Mieszkaniec 9.05.2018, 19:44
Czas dla Pomieczyńskiego w polityce nie tyle się wyczerpał, co się definitywnie zakończył!!
Stasiek
Stasiek 9.05.2018, 19:38
Nie będę komentował, bo jestem biedny i nie mam 10 tysięcy dla tego pana. Jak wygram w totka, to tak mu wtedy dołożę, że mnie popamięta!
telewidz
telewidz 9.05.2018, 19:13
Pomieczyński mieszka w Przytorze w zwiazku z tym działania mafijne w Świnoujściu jego nie dotyczą, stąd nie mógł wprost odpowiedzieć na to pytanie
Wróżbita Jan
Wróżbita Jan 9.05.2018, 19:01
Pan Pomieczyński grubą kreską zakończył wcześniejsze swoje działania polityczne, dlatego nie należy mu wypominać jakiś pomrocznych działań w niesłusznych organizacjach. Pan Pomieczyński działania polityczne rozpoczął dopiero od roku 2017 i od razu został przewodniczącym zarządu wojewódzkiego tej kanapowej partyjki. Pan Pomieczyński lubi być prezesem, szefem, przewodniczącym, dlatego przed nim dłuuuuuga kariera polityczna.
Konrad
Konrad 9.05.2018, 18:44
Boże widzisz, słyszysz i nie grzmisz? To musisz oglądać chyba co innego? Kto tego osobnika wybiera do jakiejkolwiek organizacji, pytam się no kto!?

Pozostałe