Samorządowy Program Informacyjny – czerwiec 2018.

  • 29.06.2018, 16:27 (aktualizacja 29.06.2018 19:14)
Samorządowy Program Informacyjny – czerwiec 2018. Telewizja Świnoujście
Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz dokonał podsumowania najważniejszych wydarzeń, realizacji zadań i zapowiedzi wydarzeń związanych ze Świnoujściem. Prezydent rozpoczął oczywiście od ostatnich piłkarskich wydarzeń, które odbywają się w Rosji, ale już bez naszej reprezentacji.

Prezydent odniósł się do Rankingu N-15, w którym zaznaczył swoje miejsce na 14 pozycji. Radni nie podjęli uchwały dotyczącej obniżenia poborów prezydentowi miasta, ale prezydent zapowiedział, że uczyni sam taki gest, zgodny z wolą i oczekiwaniami rządu. Terminal Kontenerowy – to oczywiście będzie dyżurny temat opozycyjnych radnych w najbliższych wyborach samorządowych. Zapraszamy!

                                                                                      

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
OBSERWATOR
OBSERWATOR 15.07.2018, 20:22
Już wiemy że czerwonym wytrącono ostatni argument do siania paniki - terminal kontenerowy! I zdarzył się cud bo nie było konferencji prasowej przy wiatraku! Jestem zawiedziony bo pogoda wyśmienita a miasto chciało usłyszeć kolejne śmieszne teksty lub przynajmniej słowo na niedzielę! Wróbelki ćwierkają że maleje sztab wyborczy skupiony wokół czerwonego beretu ale tutaj cudu nie będzie! Panie Prezydencie nikt nie odbierze Panu historycznego sukcesu dla naszego miasta bo to jest ukoronowanie tych trudnych lat w samorządzie! Czekamy na fetę bo warto to uczcić z pompą tak jak ten sukces na to zasłużył! Życzę powodzenia i kolejnej mądrej kadencji!
Halina z rodziną
Halina z rodziną 2.07.2018, 17:55
Brawo Panie Prezydencie jestesmy z panem.
ala
ala 30.06.2018, 21:25
*** podsumowanie Max dzięki
włodek
włodek 30.06.2018, 21:23
Wyborco daj sobie spokój jesteś żenujący . Opinia jakich mieszkańców, ja obracam się wśród takich którzy uważają że tylko Janusz da sobie radę z tunelem nikt inny . Niestety tylko jemu możemy podziękować za upór i dążenie do celu .Tylko on zasługuje na otworzenie tunelu . Nikt mu nie dorównuje . A tak w ogóle jaki beton . Żyjemy chyba w innych miastach , ja żyję w cudownym zielonym a wycinka to temat zastępczy .
wyborca
wyborca 30.06.2018, 20:09
Panie Januszu naprawdę, proszę dać juz spokój i odpuścić. Naprawdę w mojej opinii i wieli innych mieszkańców już się Pan wypalił i wystarczy nam tego betonu w mieście uzdrowiskowym. Dziękujemy za wszystko i żegnamy.
Marta
Marta 30.06.2018, 20:33
Pisz gościu w swoim imieniu, zresztą tak jak będziesz głosować. Ja mam inne zdanie na temat działalności Prezydenta Żmurkiewicza i nie potrzebuję do tego innych mieszkańców!
MAX
MAX 30.06.2018, 09:24
TAKICH ROZMÓW MIŁO SIĘ SŁUCHA I MOŻNA BYĆ ZADOWOLONYM Z TAKIEGO NASZGO GOSPODARZA. FACET WIE CO MÓWI I CO ROBI. BO JAK CZYTAM TĄ POPULISYCZNĄ WYBORCZĄ GAZETKĘ POLITYCZNĄ, KTÓRĄ PRODUKUJE SLD, TO JESTEM PRZERAŻONY JAKIE KITY POPULISTYCZNE PRÓBUJE SIĘ NAM WCISKAĆ W MYŚL ZASADY „CIEMNY LUD TO KUPI”. TERAZ PO PODZIAŁACH W SLD WIDAĆ KTO BYŁ TAK NAPRAWDĘ MOTOREM NAPĘDOWYM TEJ PARTII W ŚWINOUJŚCIU, BO PO ODEJŚCIU ŻMURKIEWICZA I WIELU INNYCH, TA PARTIA TO KŁÓTNIE, AWANTURY I CZARNE SCENARIUSZE BEZ POMYSŁU NA ZARZĄDZANIE I ROZWÓJ MIASTA. MAM NADZIEJĘ, ŻE WY TEŻ TO WIDZICIE. PÓKI NIE ZMIENI SIĘ SZEFOWEJ TEJ PARTII, KTÓRA DZIELI LUDZI, TA PARTIA STOCZY SIĘ PO RÓWNI POCHYŁEJ.
Ron
Ron 30.06.2018, 17:58
Brawo Max, nie jesteś osamotniony w swoim postrzeganiu czerwonej partii i jej wysokości populistycznego kierownictwa!
mieszkaniec
mieszkaniec 30.06.2018, 08:42
Szykuje się niezła feta z okazji podpisania umowy z włoskim wykonawcą tunelu, mam nadzieję, że firma nie ugrzęźnie w błocie przy drążeniu tunelu a GDDKiA upora się i do 2021 roku,wybuduje trasę dojazdową s3 z tunelu i połączy Świnoujście ze Szczecinem
wyborca
wyborca 30.06.2018, 08:36
Nic dodać nic ująć facet w świetnej formie kompetentny pracowity jedyny który może spełnić nasze oczekiwania . Panie Prezydencie życzę powodzenia.
Aleksander Skiepko
Aleksander Skiepko 1.07.2018, 23:05
Ja też życzę Prezydentowi powodzenia. I mam szacunek za to że chce jeszcze wziąć na swoje barki ciężar władzy. Tylko ,że bariera wiekowa jest nie do przeskoczenia. Zegar biologiczny tika i nikt na to nie ma wpływu. Ubolewam że na horyzoncie nie ma spadkobierców Prezydenta i ubolewam nad krótkowzrocznością wielu którzy widzą go na 5 lat następnej kadencji. Jest to szkodliwe dla miasta i jest to szkodliwe dla J. Żmurkiewicza . Nie jako Prezydenta ale człowieka
Aleksander Skiepko
Aleksander Skiepko 2.07.2018, 09:27
Historia pokazuje ,że wszędzie tam gdzie Prezydent i Burmistrz pracowali przez kilka kadencji i jest zasiedzenie, kampanie wyborcze przechodziły łatwo w kampanie negatywne. J. Żmurkiewicz na taką sobie nie zasłużył i ci wszyscy co go namówili do startu w tych wyborach są w stosunku do niego nieuczciwi.
Zbigniew
Zbigniew 2.07.2018, 08:28
Panie A.S. wyślij swoje przemyślenia między innymi do prezesa partii szeregowego posła PiS Jarosława Kaczyńskiego, b. ministra MON Macierewicza, czy prezesa partii WiS Kornela Morawieckiego - szczególnie to ostatnie zdanie.
Aleksander Skiepko
Aleksander Skiepko 2.07.2018, 10:01
Dlaczego mam to zrobić ? Co ja mam wspólnego z tą partią i tymi osobami?
Irena
Irena 30.06.2018, 07:49
Lubie jasna merytoryczna dyskusje czy wypowiedz,poparta wiedza i znajomoscia rzeczy,ktora zaprezentowal p.prezydent miasta.Wierze, ze jeszcze przed nami wiele nowych inwestycji...wierze tez ,ze w ferworze ogromu inwestycji....znajda sie takie poczynania,ktore bezposrednio beda sluzyc calej spolecznosci Swinoujscia...a takze wszelkie wsparcie dla potrzebujacych ....
Wołodia
Wołodia 29.06.2018, 22:00
Cóż, jedni jak p. prezydent potrafią i mają dużo do zaproponowania miastu i mieszkańcom, ale są i inni, którzy liczą, że zdobędą władzę w mieście bo potrafią śpiewać i grać na gitarze. Potrafią też rozdawać cukierki dzieciom, jako przyszłemu lektoratowi i wysławiać siebie w swoim biuletynie partyjnym, potrafią też straszyć i siać czarnowidztwo i populizm na każdym kroku!

Pozostałe