Niekiedy warto zaczekać do końca inwestycji

  • 5.09.2018, 14:45 (aktualizacja 05.09.2018 19:11)
  • Leszek Wątkowski
Niekiedy warto zaczekać do końca inwestycji Telewizja Świnoujście
Jak już informowaliśmy, wiele placówek edukacyjnych miasta wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęło działalność m.in. w wyremontowanych klasach, do których prowadzą również odnowione, estetyczne korytarze i klatki schodowe.

Zmieniło się również samo otoczenie szkolnych obiektów. Zasługa to niestrudzonej pracy Wydziałów Urzędu Miasta i Wydziału Inwestycji i Zieleni Miejskiej Urzędu Miasta oraz firm wykonawczych. Estetycznie i zielono wygląda otoczenie szkoły podstawowej nr 6, (dawnego Gimnazjum Publicznego nr 2) gdzie przy okazji remontu drogi ulicy Tadeusza Kościuszki zadbano o front budynku szkoły.

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
On
On 6.09.2018, 16:06
Zmieniło się również samo otoczenie szkolnych obiektów. Zasługa to niestrudzonej pracy Wydziałów Urzędu Miasta i Wydziału Inwestycji i Zieleni Miejskiej Urzędu Miasta oraz firm wykonawczych.


Jakich firm wykonawczych? czy to nie jedna firma robiła? czy coś przeoczyłem?
Wtuszak
Wtuszak 6.09.2018, 11:21
Do maxa,tobie widać ciężko pojąć że wycinka drzew jest zwykłą dewastacją środowiska.Jeśli urzędnicy dbaliby regularnie o drzewsotan w mieście a więc odpowiednio przycinali i pielęgnowali nie byłoby żadnego problemu.Skoro natura wymysliła topole to chyba po coś to się stało a ty mały człowieczku chcesz się zabawiać w boga?
max
max 6.09.2018, 12:18
O czym ty piszesz, zastanów się. Bóg tam te drzewa posadził czy człowiek? Za Gierka sadzili masowo te drzewa bo szybko rosną i było widać efekty -duże piękne drzewa - ale do długowiecznych to one nie należą . Poczytaj sobie trochę o topolach to może zmienisz zdanie. Oczywiście trzeba sadzić drzewa, ale z głową, aby przyszłe pokolenia nie miały z nimi kłopotu.
Wtuszak
Wtuszak 6.09.2018, 10:57
Projekt nr 201/2015 zakładał inny układ zieleni w tym miejscu.Troszkę to zalatuje manipulacją, po prostu mieszkańcy zrobili raban w tym temacie i dlatego zdecydowano się na dokonanie większych nasadzeń.Oczywiście nie umniejsza to teraz całkowitego efektu, jeśli wszystko się przyjmie i ładnie rozrośnie to będzie elegancko, ale to za kilka lat dopiero.
Miłośnik drzew nie doniczek
Miłośnik drzew nie doniczek 6.09.2018, 07:23
Niekiedy warto zaczekać.... czy zieleń się przyjmie, bo wpadek pod w tym względem było już sporo, a przede wszystkim liczba nasadzeń NIE REKOMPENSUJE wyciętego drzewostanu. Jedno małe drzewko nie przerabia tyle dwutlenku węgla na tlen co dorosłe drzewo, ale betonowemu elektoratowi obecnych szyszkowników trudno to pojąć...
architekt krajobrazu
architekt krajobrazu 6.09.2018, 08:21
Miłośniku mam nadzieję, że po wycięciu starych topól przed szkołą TLENU tobie nie zabraknie. Drzewa nasadzono do gruntu nie w doniczki
max
max 6.09.2018, 08:18
A Tobie miłośniku drzew ciężko pojąć, że nie wszystkie gatunki drzew tj. topole mogą znajdować się w okolicy zabudowań i dróg. .. Jeśli bezpieczeństwo dzieci przekładasz nad miłość do drzewka to nie mam pytań.
EStetA
EStetA 5.09.2018, 23:55
Dla mnie jest teraz superasto. Maruderom szarzyzny i staroci dziękujemy!
Wkurzony
Wkurzony 5.09.2018, 21:44
I znów prawda wychodzi na jaw, bezpodstawne oskarżenia, skłócanie i typowo pisowski styl kampanii zeby nie powiedzieć komunistyczny ;) wszyscy są źli, ja będę lepsza i już! Bo przeciez ja to ja! Nie ważne, że nic nie robię ważne że mówię co głosująca na mnie hołota chca usłyszeć i mieszam, mieszam żeby zamieszać sobie pensję 2 razy taką jak w osir i dalej żyć z pracy i pieniędzy elektoratu :) BRAWO JA!
Irena
Irena 5.09.2018, 20:30
Wspaniale....znakomicie wyglada szkola i zielen wokol.....
Wanda
Wanda 5.09.2018, 20:03
Teraz jest zdecydowanie piękniej, przestronnie i bezpiecznie jak poprzednio z topolami, które zasłaniały światło w klasach i spadały z nich suche badyle a wiosną było niesamowite pylenie. Brawo pomysłodawcy i wykonawcy szkolnej estetyki
jacek
jacek 5.09.2018, 19:29
Niech kandydatka agatka bardziej przykłada się do jednogarnkowych potraw zamiast do miejskiej zieleni, wyjdzie to agatce na zdrowie.

Pozostałe