Temat Tygodnia - środa, 19 września br.

  • 19.09.2018, 16:11 (aktualizacja 19.09.2018 18:53)
Temat Tygodnia - środa, 19 września br. Telewizja Świnoujście
Gościem w programie był prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

Z naszym gościem rozmawialiśmy m.in. o zbliżających się wyborach samorządowych i utworzonym własnym Komitecie Wyborczym Wyborców Janusza Żmurkiewicza. Gość programu zaznaczył również, że nie ma nic przeciwko, by inne utworzone na czas wyborów komitety wyborcze poparły jego kandydaturę na stanowisko prezydenta miasta.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 22.09.2018, 17:39
nie no ta kampania tego Pana za pieniądze podatników jest słaba jak on sam. Zresztą to widać po tym jak się zachowuje i jakich metod się ima za nasze pieniądze. Proszę Pana już wystarczy
kika
kika 22.09.2018, 20:31
Następny znawca polityki PR się ujawnił w miasteczku, pewnie ze sztabu rudej która kampanie robi za frre:))
Szymek
Szymek 22.09.2018, 16:49
Szacunek należy się każdemu. Czy młodszy czy starszy... no ale cóż ...To się wynosi z domu. Co do pani Agatowskiej ... nie widziałem na żadnych forach lub w komentarzach żeby kogokolwiek obrażała . Z tego co widzę to bardziej się broni przed watahą rozwścieczonych internetowych Trolli. Bardzo długo siedziałem cicho i tylko obserwowałem . Co zaobserwowałem? Jad płynący w stronę tej kobiety. Tylko kto się w nim utopi? Życzę miłego weekendu.
Wyborca
Wyborca 22.09.2018, 12:15
Do szymka. Człowieku zastanów się nad tym co mówisz jaki szacunek ,na niego trzeba zapracować nie obrażając i negując wkoło wszystko i wszystkich . A przechodząc do agatowskiej to dlaczego nikt się nie pyta tej pani jakie ma doświadczenie, wiedzę i wykształcenie by zarządzać miastem .
Jej zaplecze to radny który ma 80 lat oraz oficer polityczny . Nawiasem mówiąc jakie ta pani ma kompetencje do krytykowania kogokolwiek . Mieszkancy opamiętajcie się
Basia
Basia 22.09.2018, 10:39
Panie Prezydencie, pański Komitet Wyborczy jest zacny - to prawda. Ale Panu potrzebne są tylko ich nazwiska. Pan stroi się w cudze piórka. Kiedy słucham pańskiego wywiadu to widzę, że dobrych rad swojego Komitetu, to Pan kompletnie nie słucha. Może przyczyną jest pański zacny wiek? Pan jest już niestety niereformowalny. I choćby dlatego Świnoujściem powinni zarządzać młodzi, proszę Pana.
Szymek
Szymek 22.09.2018, 10:13
Drodzy Państwo... Abstra***ąc od Polityki. Że wam nie wstyd opluwać i obgadywać drugiego człowieka. Przecież ten młody CZŁOWIEK jest na początku swojej drogi czy to w biznesie czy to w polityce. Panu prezydentowi po prostu Nie wypada w ten sposób wypowiadać się na temat młodego pokolenia którego zapewne się boi. Jakim prawem pozwalacie sobie na takie traktowanie mieszkańców świnoujścia ?! Już nie wspomnę o dobrym wychowaniu i szanowanie kobiet .Panie prezydencie zawsze stałem za panem murem. Uważam w tej chwili nie ma pan już żadnych zasad.... Ani moralnych ani etycznych. Tylko i wyłącznie biznes się liczy. Przykro na to patrzeć... A Wy Ludzie zacznijcie się w końcu nawzajem szanować.
Karol
Karol 22.09.2018, 10:27
To była tylko właściwa reakcja Pana Prezydenta na niestworzone i wydumane, bez żadnych podstaw zaczepki w czerwonej bibule SLD. Niech p. kandydat na radnego i "redaktor naczelny" nabierze ogłady, pozna dokładnie zagadnienia na temat których się wypowiada a później poucza prezydenta mojego miasta!
Marek Romer
Marek Romer 21.09.2018, 16:38
22 lat , biznesmen , redaktor naczelny .... pocztę z balonami na Kołłątaja obok Uznamu omijamy szerokim łukiem
Mariusz
Mariusz 22.09.2018, 09:16
Ten młody człowiek przynajmniej sam coś osiągnął. Jest aktywny i nie czeka na "bon seniora" (mając pełny portfel). A niektórych boli, że Agatowska ma młody elektorat. I dobrze - tu chodzi o ich przyszłość w Świnoujściu.
R.R.
R.R. 22.09.2018, 14:53
Dla mnie Agatowska to może sobie na elektorat nawet przedszkolaków wybrać, zrobić z nich polityków i redaktorów w swojej partyjnej gazetce, ale są pewne zasady i reguły oraz normy, których dobrze jest przestrzegać - przestrzegać co nie znaczy utożsamiać się, zgadzać czy popierać. Trochę pokory i obycia zalecam temu chłopczykowi w pouczaniu i rozliczaniu prezydenta miasta. Bo gdy Żmurkiewicz był prezydentem miasta, to z politycznego wskazania "redaktor naczelny" z żółtą chorągiewką za orkiestrą wojskową biegał.
Kuba
Kuba 21.09.2018, 20:21
Dodać należy, że jeszcze polityk całą gębą, gdy ją otworzy to aż chatko słuchać!!!
Kuba
Kuba 19.09.2018, 20:52
Ruda się zawsze brzydko bawiła i powtarzała gdzie tylko mogła, że to ona zrezygnowała z dalszego bycia wiceprezydentem miasta. A przecież tyle zrobiła dla sportu w mieście nie zapominając o Flocie, harowała od świtu do nocy by dogodzić pielęgniarkom w upadającym szpitalu a ile robiła dla edukacji, to tylko wiedzą dyrektorzy szkół. Teraz kocha ludzi i dba o ich kolorowe życie we wszystkich dzielnicach miasta, zapowiadając, że żadna obca osoba nie ma co szukać w Świnoujściu, bo miasto będzie wyłącznie dla mieszkańców. Tylko egoiści i ludzie pozbawieni empatii mogą wypisywać takie rzeczy na rudą
Agata
Agata 19.09.2018, 21:52
Trafnie ujęte. Czy te zamrożone 10% dla pielęgniarek Szpitala zdążyła "odmrozić" zanim pożegnała się z fuchą wiceprezydenta?
bolko
bolko 19.09.2018, 19:59
wybory jeszcze nie rozstrzygniete a juz zaczely sie zwolnienia urzednikow? teraz bezrobotna z osiru, bedzie powiekszac bezrobocie w miescie
irena
irena 19.09.2018, 19:48
Lubie konkretne i merytoryczne wypowiedzi.....ciekawa jestem programu,czy znajdzie sie tez spawa sluzby zdrowia a co za tym idzie szpitala.
Degustator
Degustator 19.09.2018, 19:18
Ruda zapewne liczyła, że z niej szczwana lisica! Liczyła i oby się nie przeliczyła! Tym małolatem który swoim nazwiskiem firmuje partyjną bibułę , to ma pan rację nie ma się czym przejmować. Gospodarz może być jeden, agatka do potraw jednogarnkowych odmaszerować!!!
Gwidon
Gwidon 19.09.2018, 18:59
Panie Prezydencie wreszcie zaczął Pan mówić ludzkim głosem co i jak:)

Pozostałe