Rozmowy na czasie

  • 8.10.2018, 11:54 (aktualizacja 09.10.2018 16:08)
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Na dwa tygodnie przed otwarciem lokali wyborczych, w wyborach do samorządu, radnych sejmiku wojewódzkiego i prezydenta miasta, do rozmów zaprosiliśmy mieszkańców, którzy walczyć będą o mandat radnego w przyszłej Radzie Miasta Świnoujście.

Okazuje się, że nasi goście doskonale orientują się w sprawach związanych ze sprawowaniem mandatu radnego, znają również potrzeby mieszkańców i wiedzą, w jakich kierunkach powinien następować dalszy rozwój miasta. Chcą działać w lokalnym samorządzie, realizując ambitne plany wypracowane wspólnie na miejscu, zamiast wypełniać i oglądać się na wytyczne centrali partii.  Zaproszenie do programu przyjęli: Joanna Rojczyk, Karolina Romańska i Michał Jelonek.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kares
Kares 14.10.2018, 09:18
Kasa nie ważna, nie dla kasy idą to raz dwa zrezygnować z tego uposażenia.
Wyborca
Wyborca 10.10.2018, 08:01
Ludzie sondaz na iswinoujscie jest nieprawdziwy ponieważ glosuje jeden człowiek na 4 lub 5 urządzeniach to jest zwykła propaganda
Miki
Miki 10.10.2018, 08:38
Czy ktoś ten sondaż traktuje poważnie? Nawet ci co go robili, to się nieźle ubawili :))
ala
ala 9.10.2018, 19:21
Tylko pani z PO wspomniala o naprawie sluzby zdrowia w swinoujsciu...a to sprawa priorytetowa....
Mieszkaniec
Mieszkaniec 9.10.2018, 09:19
Czas na nowych ludzi w radzie! Pan Jelonek krótko ale bardzo merytorycznie, myślę, że byłby bardzo dobrym radnym. Panie obie trochę szczekaczki jedna przez drugą bez merytoryki tylko jakie to niebędą słodkie, trochę słabe.
Do b.radny teraz już wiesz czemu jesteś były radny z takim podejściem. Ja życzę calęj trójce powodzenia czas zmienic pokolenia. Szczególnie życzę panu Jelonkowi wie chłop co mówi.
b.radny
b.radny 9.10.2018, 06:53
Sesje rady miasta + dyżury + komisje to żadna ciężka praca, wystarczy być i wiedzieć o co chodzi przed wypracowaniem stanowiska i późniejszego głosowania na sesji. Jeśli radnym nie chce się przychodzić na kluby i z projektami uchwał zapoznają się na posiedzeniach sesji, to żaden radny, to nawet nie "maszynka do głosowania", bo nie wie o co chodzi!
Aleksandra
Aleksandra 8.10.2018, 22:15
Te trzy osoby to jest właśnie nowy powiew w przyszłej radzie. Życzę państwu powodzenia w głosowaniu. Byliście autentyczni i przekonywujący w swoich wypowiedziach
Grażyna
Grażyna 8.10.2018, 20:33
Z każdym dniem przybywa na mieście plakatów i banerów, z płotów, balustrad, sklepowych witryn uśmiechają się do nas ze swoimi hasełkami potencjalni kandydaci, jest już ich tylu, że mam mętlik w głowie na którego się skuszę, chyba że jest jakiś klucz wyborczy na którego kandydata oddać głos?
alex
alex 8.10.2018, 19:59
pamietajcie zeby tym starym wyzeraczom co juz w tej radzie siedza od wielu lat, 21 paxdziernika podziekowac, bo kolejna okazja by ich zwodowac bedzie dopiero w 2023!!!
leś
leś 8.10.2018, 19:38
skoro kaske nie jest Panie JELONEK WAŻNA- oddaj Pan na cele społeczne! Czas.,... star!
M
M 8.10.2018, 23:18
Chyba nie wie Pan jeszcze czym zajmuję się na codzień😑
Bolek
Bolek 8.10.2018, 19:24
To nie tylko ci, którzy brali udział w audycji są kłamczuszkami, jest ich ponad 300 startujący w tych wyborach do rady miejskiej, tylko nie ujawnili jeszcze swoich poglądów. Będą obiecywać wszystko, co chcą usłyszeć wyborcy żeby się im tylko przypodobać i zdobyć cenny głos w wyborach, dlatego warto postawić na innych jak ci co już byli, ale ostrożnie, bo nowi zasiądą we władzy samorządowej aż 5 lat!
krzyżyk wyborczy
krzyżyk wyborczy 9.10.2018, 12:10
300 ??? złe dane , ponad 160 .
Bolek - wystartuj i pracuj dla miasta - w tzw buzi każdy przez Internet jest mądry . Idz , głosuj, albo chwal albo krytykuj jeżeli wiesz co to jest świadomość obywatelska a jak nie to idz nad morze , do parku ,wyluzuj.
Luka
Luka 8.10.2018, 19:02
Proszę jaka zgodność przyszłych radnych, ile to chcą robić dziś dla miasta i jeszcze więcej dla mieszkańców. Teraz tak chcą a co będzie po wyborach?

Pozostałe