Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 28 marca 2024 10:27

Weekend pod znakiem karate

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Wincentego Witosa, w minioną sobotę i niedzielę (13-14 października br.) odbył się XIV Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin.

Autor: Telewizja Świnoujście

Gospodarzem i organizatorem turnieju była Świnoujska Akademia Karate Kyokushin. O organizacji, uczestnikach i przebiegu imprezy powiedział przedstawiciel organizatora sensei Paweł Sujka. Gościem specjalnym turnieju był sensei Andrzej Kłujszo prezes Zachodniopomorskiego Związku Karate, który pozytywnie wyraził się m.in. o turniejach organizowanych w Świnoujściu. W turnieju uczestniczyło 136 zawodników. Drużynowo I miejsce zajęła reprezentacja Polski. Zawodnicy z Estonii zajęli II miejsce, natomiast miejsce III wywalczyła reprezentacja Niemiec. Zawodnicy otrzymali okolicznościowe puchary i turniejowe medale.