Spotkanie w sprawie wielkich pieniędzy

  • 5.12.2018, 14:25 (aktualizacja 05.12.2018 17:08)
  • Leszek Wątkowski
Spotkanie w sprawie wielkich pieniędzy Telewizja Świnoujście
We wtorek, 4 grudnia br. w południe w sali narad Urzędu Miasta rozpoczęło się wielogodzinne posiedzenie połączonych pięciu Komisji Rady Miasta Świnoujście.

Tematem spotkania był przedłożony przez prezydenta Świnoujścia projekt budżetu miasta na 2019 rok. Na budżetowe spotkanie przybyło 17 radnych, naczelnicy wydziałów Urzędu Miasta, skarbnik miasta , dyrektorzy i prezesi miejskich spółek. Wtorkowe spotkanie było doskonałą okazją, by radni przed podjęciem uchwały budżetowej mogli wyjaśnić  wątpliwości, dopytać o szczegóły w poszczególnych składnikach przychodów i wydatków - w tym inwestycyjnych, oraz celowości wydatkowania zaplanowanych na 2019 rok środków. Spotkaniu przewodniczył radny Sławomir Nowicki przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu Rady Miasta. Sesja Rady Miasta na której zaplanowano m.in. przyjęcie budżetu zaplanowana została na poniedziałek, 17 grudnia br.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe