Przez 50 lat były też dni deszczowe...

  • 5.12.2018, 14:31 (aktualizacja 05.12.2018 17:07)
  • Leszek Wątkowski
Przez 50 lat były też dni deszczowe... Telewizja Świnoujście
We wtorek, 4 grudnia br. odbyła się kolejna w bieżącym roku sympatyczna uroczystość przygotowana przez świnoujski Urząd Stanu Cywilnego. Jubileusz Złotych Godów obchodziły trzy pary.

Z tej też okazji prezydent Świnoujścia w okolicznościowym przemówieniu pogratulował małżeńskiego stażu, życząc dużo zdrowia czcigodnym złotym jubilatom, i  jak zaznaczył, że wie to z autopsji, że w śród tych pięćdziesięciu wspólnych lat, były dni słoneczne, ale też zdarzały się i dni deszczowe. Złoci Jubilaci to: Państwo Anna i Jan Ludwiczakowie którzy związek małżeński zawarli 27 kwietnia 1968 roku w Sobótce. W bieżącym roku, 56 rocznicę ślubu obchodzili Państwo Gabriela i Zbigniew Stawni, którzy swój związek przypieczętowali 10 marca 1962 roku w Gdyni i Państwo Krystyna i Marian Zbrzescy, którzy postanowili pobrać się jesienią - 26 października 1968 roku w Katowicach. Dla Złotych Jubilatów były medale okolicznościowe przyznane przez prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie, bukiety czerwonych róż i najserdeczniejsze życzenia od najbliższych.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe