×

Kto nie ma miedzi, ten w domu siedzi…

  • 31.01.2018, 15:35 (aktualizacja 31.01.2018 17:07)
  • Leszek Wątkowski
Kto nie ma miedzi, ten w domu siedzi… Telewizja Świnoujście
Bezpośrednio z wyremontowanej ulicy Hołdu Pruskiego, nie znajdziemy numeru posiadłości 8A, gdyż przedwojenna posesja zajmowana zgodnie ze stosownym przydziałem od 1947 roku przez Państwo Rosińskich znajduje się na tzw. zapleczu budynku Hołdu Pruskiego 8.

Po remoncie rzeczonego budynku przez Wspólnotę Mieszkaniową i zamontowaniu solidnych bram, Państwo Rosińscy mają ograniczone możliwości korzystania ze swojej posesji. Pan Ryszard żalił się niedawno przed naszą kamerą na postępowanie urzędników świnoujskiego magistratu, którzy wiedząc o całej sytuacji, z jaką spotykają się od wielu lat Państwo Rosińscy, niewiele robią by ten stan zmienić. Po udzieleniu stosownych wyjaśnień ze strony zastępcy prezydenta miasta Barbary Michalskiej i naczelnika Wydziału Ewidencji i Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miasta Małgorzaty Borowiec, mamy nadzieję, że pan Ryszard Rosiński niebawem i bezproblemowo zacznie korzystać z posiadanej nieruchomości pod numerem 8A.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sąsiadka Rysia
sąsiadka Rysia 3.02.2018, 12:03
Rodzina p.Rosińskiego sama zbudowała ten mur odzielają się od swoich sąsiadów więc ten mur teraz niech sam zburzy i zrobi sobie bramę a nie liczy na miasto i pieniądze podatników .Zakłamany cwaniak .A w tym wszystkim pomaga mu jego dobry koleżka tak samo wyszczekany i chamski jak Rysio .Dwa cwaniaki .
mieszkanka H.P.
mieszkanka H.P. 3.02.2018, 11:51
Pan Rysio niech NIE KŁAMIE !!! bo rznie jak wynajęty .Jest to człowiek zakłamany , ordynarny i chamski .A wspólnota ma prawo zrobić co się je podoba . A przez płot tak jak mówi że mu podają jedzenie to też ohydne kłamstwo bezczelne kłamstwo .Kłuci się ze wszystkimi na około a nawet z własną rodziną . A jak mu się nie podoba i czuje się jak więzień to niech wraca tam gdzie mieszkał ..
Rysiu
Rysiu 3.02.2018, 11:18
Panie jak zes pan sam powiedzial: kto nie ma miedzi ten w domu siedzi: ,a jak pan ma to sobie helikopter kup czlowieku i nie placz bo sam zes sie tak obudowal
Zatroskany rodak
Zatroskany rodak 1.02.2018, 21:19

Herr Rosiński, skoro domagasz się aby ci pozwolono przechodzić przez teren innych wspólnot, to zlikwiduj te druty kolczaste na murach dookoła twojej nieruchomości, które twoja rodzina sama postawiła odgradzając sie od swoich sąsiadów. Sami zrobiliście sobie to więzienie, o którym mówisz.
Coś za coś - niech inni też mogą chodzić po twoim terenie niszcząc i rozwalając co im sie spodoba tak jak ty to robisz. Gdybyś był dobrym sąsiadem, to pewnie nikt by nie zabraniał Ci przebywać na ich terenie.
Greta
Greta 31.01.2018, 18:12
Rysiu zamiast mieszać, to lepiej w domu na pupie siedzieć!
Irena
Irena 31.01.2018, 18:04
szkoda, że pan Redaktor nie zapytał o pana Rosińskiego kogoś z Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej, to by dużo wyjaśniło.
sąsiadka z H.P.
sąsiadka z H.P. 31.01.2018, 17:39
Panie Rosiński jest pan bardzo roszczeniowy,wszystko się panu należy, nigdy nie włączył się do wspólnego budowania tylko wszystko negował i krytykował, nie jest pan sąsiadem na te trudne czasy.

Pozostałe