×

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I

  • 1.02.2018, 11:29
  • SP-6
Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I SP-6
Zakończyły się pierwsze eliminacje wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Z ogromną radością pragniemy poinformować społeczność lokalną o ogromnym sukcesie uczniów Szkoły Podstawowej nr 6. Dwadzieścia osób zakwalifikowało się do kolejnego etapu konkursów z następujących przedmiotów:

- historii (Szymon Obrębski z klasy 3 gimnazjum)

- fizyki (Zuzanna Kierpiec z klasy 3 gimnazjum)

- matematyki (Adam Piaseczny i Aleksandra Puchała z klasy 3 gimnazjum)

- wos-u (Sasha Swinfield z klasy 3 gimnazjum)

- biologii (Aleksandra Borsukowska z klasy 3 gimnazjum)

- języka angielskiego (Sasha Swinfield, Martyna Niezgodzka, Mateusz Bylewski, Adam Piaseczny, Magdalena Reliszko, Dawid Prokop, Zofia Jędrzejczak z klasy 3 gimnazjum, Aleksandra Zabłocka, Alicja Skórka, Adrian Szkoda z klasy 2 gimnazjum oraz Zuzanna Nicowska, Jakub Pocałuński, Alan Antczak, Sara Stefańska z  klasy 7 szkoły podstawowej)

 

Serdecznie gratulujemy finalistom i życzymy dalszych sukcesów.

SP-6
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe