×

Spotkajmy się w kinie…

  • 2.02.2018, 14:15 (aktualizacja 02.02.2018 15:50)
  • Leszek Wątkowski
Spotkajmy się w kinie… screen filmu: Plan B
Od piątku, 2 lutego br. wchodzą na duże ekrany Kina Cinema 3D w Świnoujściu trzy pozycje filmowe. „Wieść gruchnęła jak z armaty: Maja wpadła w tarapaty! Bo przypadkiem, chcąc być miła cesarzową obraziła…”

Tak się zaczynają najnowsze przygody znanej Pszczółki Mai. Kolejne dwie propozycje skierowane są do widzów już pełnoletnich. „Trzy Billboardy za Ebbing Missouri” to dramat w reżyserii Martina McDonagha i film nieco spokojniejszy w wymowie, przy którym zapewne będziemy się świetnie bawić to rodzima produkcja z plejadą świetnych aktorów i w reżyserii Kingi Dębskiej – film „ Plan B „ Zapraszamy do Kina Cinema 3D. Dla naszych widzów tradycyjnie na koniec spotkania z kierownikiem kina Aleksandrem Dmowskim, pytanie konkursowe, premiowane dwoma zaproszeniami na dowolnie wybrany seans w kinie Cinema 3D. Na odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected]  w temacie e-maila proszę wpisać: Konkurs filmowy, do poniedziałku, 5 lutego br. do godziny 12.00.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe