×

Olimp pożegnał maturzystów…

  • 3.02.2018, 19:46 (aktualizacja 05.02.2018 13:07)
  • Leszek Wątkowski
Olimp pożegnał maturzystów… Telewizja Świnoujście
W miniony piątek, 2 lutego br. po godzinie 19. w sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I odbył się 66. w historii szkoły bal studniówkowy. Sala balowa w tym roku nawiązywała do historycznego greckiego masywu – Olimpu.

Nauczycieli, rodziców i uczniów powitali; dyrektor szkoły Piotr Adamczyk wraz z wicedyrektor Anną Więzowską. Tłoczno w tym roku na Olimpie nie było, wygodnie pomieściło się tam 22 nauczycieli i 73 uczniów. Układ taneczny do dźwięków wyszukanego poloneza pochodził z serialu telewizyjnego Czas honoru, gdzie autorem muzyki był Bartosz Chajdecki, na potrzeby chodzonego opracowała go Krystyna Kułaga. Otoczeniem, czyli dekoracją sali balowej, wraz z grupą uczniów zajęła się Monika Wawrzyniak. Z kronikarskiego obowiązku odnotować należy, że studniówkowy bal z gracją i fasonem przez całą noc poprowadzili: Grzegorz Mut z klasy III a i Bartosz Zaleski z klasy IIIb.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rebo
Rebo 5.02.2018, 13:55
No i pięknie! Powodzenia na maturze!

Pozostałe