×

Wręczono doroczne nagrody Tryton-2017

  • 3.02.2018, 19:54 (aktualizacja 05.02.2018 12:17)
  • Tomasz Sawicki
Wręczono doroczne nagrody Tryton-2017 Telewizja Świnoujście
A.K.S. Poland sp. z o.o., Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego oraz Hotel Radisson Blu Resort Świnoujście – to laureaci Nagrody Prezydenta Świnoujście Tryton 2017. Nagrodę specjalną Prezydenta Świnoujście Tryton 2017 otrzymali : 8 Flotylla Obrony Wybrzeża im. Wiceadmirała Kazimierza Porębskiego oraz dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Świnoujściu Ryszard Kowalski.

Nagrody wręczono w piątek, 9 lutego br. podczas Gali Tryton 2017, połączonej z balem na którym bawiło się blisko czterysta osób, a który odbył się w Hotelu Radisson Blu Resort.

Nagrody prezydenta Świnoujścia - Statuetki Trytona przyznawane są od 2004 roku. - Przyznając tę nagrodę chcemy, jako Miasto, uhonorować osoby i instytucje za wybitne osiągnięcia wpływające na społeczno-kulturalną i gospodarczą aktywizację miasta, promocję jego wizerunku w kraju oraz zagranicą – powiedział podczas Gali prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

Kandydatów do nominacji zgłaszają mieszkańcy miasta oraz członkowie Kapituły, w której zasiadają przedstawiciele mediów, prezydent Świnoujścia, jego zastępcy i rzecznik prasowy, przewodniczący Rady Miasta oraz sekretarz Miasta. Kolejnym krokiem jest głosowanie Kapituły, w którym wyłonionych zostaje po trzech nominowanych w każdej z trzech kategorii: -  Gospodarka i Przedsiębiorczość  -  Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport  i  Obiekt Roku. Ci, którzy otrzymują najwięcej głosów, zostają laureatami nagrody Tryton. Natomiast regulamin dopuszcza przyznanie, bez uzasadnienia i zgody Kapituły -Trytona specjalnego prezydentowi Świnoujścia. Przyznanie nagrody Tryton nie wiąże się z żadną gratyfikacją pieniężną dla laureatów.

Nominowani do  Nagrody prezydenta Świnoujście Tryton 2017

Kategoria Gospodarka i Przedsiębiorczość

1.         A.K.S. Poland Spółka z o.o.

2.         EL Papa Bartosz Łapiński

3.         Przedsiębiorstwo Transportowo – Usługowe „my Taxi” Marcin Rusin

 

Kategoria Działalność Kulturalna, Społeczna, Edukacja i Sport

1.         Akademia Piłkarska Baltica

2.         Miejska Biblioteka Publiczna im. S. Flukowskiego

3.         Parkrun Świnoujście

 

Kategoria Obiekt Roku

Radisson  Blu Resort Świnoujście

 

 

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Justyna
Justyna 6.02.2018, 22:06
Dobrze, że mamy taki bal i trytony. Super brawo dla Prezydenta, inne miasta nam zazdroszczą.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 6.02.2018, 11:17
Myślę, że koperta z jakąś okrągłą sumką do tego Trytonowego posążka mogłaby zostać dołączona, byłoby na pewno obdarowanym przyjemnie i wzrosłaby wartość samej prezydenckiej nagrody.
jan
jan 6.02.2018, 09:04
Jaki bal? Potańcówka z disco-polo w tle, równie dobrze następne trytony można robić w wiejskiej świetlicy
waldi
waldi 6.02.2018, 10:21
Trzeba było najpierw tam być, żeby krytykować. Dobrze, że cymbały odzywają sie raz od wielkiego dzwonu!
Celina
Celina 5.02.2018, 21:18
Trytony, to osobny temat, nie wiem tylko dlaczego gospodarz wieczoru -
prezydent Żmurkiewicz kazał na siebie czekać ponad pół godziny!? Bal był wspaniały, poczęstunek ciekawie skomponowany i wreszcie zespół z Wracławia przy którym można było zatańczyć w odróżnieniu od Sylwestra w Radissonie.
Franek
Franek 5.02.2018, 20:28
Z roku na rok, te trytony rozdawane są chyba na siłę i bez pomysłu. Kiedyś tryton coś znaczył, teraz spowszedniał i nie ma już takiej wartości by się nim chwalić?
Elwira
Elwira 5.02.2018, 13:49
Piękna, profesjonalnie przygotowana i przeprowadzona impreza. Na uwagę zasługują prezydenccy "konferansjerzy" Gdy zakończa pracę w samorządzie to w rozrywce zapewne też się sprawdzą
Fan club
Fan club 5.02.2018, 13:33
To prawda, że Agatowska tak się przebrała, że nikt jej nie rozpoznał, zresztą na tym filmiku z balu też jej nie widzę :(
pietras
pietras 5.02.2018, 20:34
Czy nie ma ciekawszych tematów jak czerwona, sorry ruda Agatowska?

Pozostałe