×

Temat Tygodnia – środa, 7 luty br.

  • 7.02.2018, 15:12 (aktualizacja 08.02.2018 11:28)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 7 luty br. Telewizja Świnoujście
Rok 2018 na wniosek Nowoczesnej został ustanowiony Rokiem Praw Kobiet. Okazją do tego jest przypadająca 100 rocznica uzyskania praw wyborczych przez Polki w II Rzeczpospolitej. Nowoczesna przygotowała z tej okazji szereg inicjatyw.

Rok 2018 jest również rokiem wyborczym w samorządzie i na funkcję prezydenta miasta. Na te tematy i wiele innych rozmawialiśmy z gościem programu Temat Tygodnia Dorotą Konkolewską – wiceprzewodniczącą koła Nowoczesna w Świnoujściu. Zapraszamy!

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 13.02.2018, 21:55
Widać że tylko radny Jurkiewicz może być alternatywą w walce o fotel prezydenta z tą bliżej nie określoną grupa pseudokandydatów.
gość
gość 13.02.2018, 18:34
Jedyna osoba która będzie w stanie zastąpić obecnego prezydenta i jeszcze lepiej zarządzać miastem i pracować na rzecz jego mieszkańców, gości i inwestorów.
Rymarski
Rymarski 11.02.2018, 11:18
Cieszę się pani prezesko, że potrafi pani, w odróżnieniu od innych politycznie namaszczonych pań, mówić do ludzi a nie do mikrofonu. Pozdrawiam
Stefan G.
Stefan G. 9.02.2018, 19:51
Pani Przewodnicząca, któryś już raz mam możliwość słuchać pani różnych spostrzeżeń i uwag związanych z naszą gminną wspólnotą. Cenię sobie bystrość poglądów, ich sens i trafne dopasowanie do rzeczywistości, tej politycznej także. Cieszę się, że mamy tak trzeźwo myślącą osobę, tylko zastanawiam się czy bardziej do twarzy nie byłoby pani bez tej politycznej aureoli? Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w wyborach, do których zapewne również zamierzam się przyczynić, stawiając zawijasa lub bazgroł w odpowiedniej kratce i mam nadzieję, że komisja licząca uzna mój głos za ważny dla osoby którą tu doceniam.
wyborca
wyborca 9.02.2018, 19:23
narzekacze na uśmiechniętą p. Agatę wyhamujcie deczko. Pani Agata wygrała właśnie PŁATNY plebiscyt w głosie szczecińskim, za tem coś znaczy w polityce skoro pół miasta na nią głosowało!
Marek
Marek 9.02.2018, 12:06
Pani Agatowska : dziś to już nikt ważny w Naszym mieście, uprawia przyciąganie KOD u do lewicy , ale to nie jest dobry kierunek - to już nie ta lewica i nie te czasy. Podziękujmy Pani Joanna w wyborach i nie wybierajmy tej Pani nawet do rady, chciałbym zobaczyć jak Pani Joanna poradzi sobie w pracy w normalnych realiach Naszego miasta , nie w OSIR lub innych spółkach miejskich.
Pani Konkolewskiej proponuję pożegnać .Nowoczesna , bliżej współpracować z obecnym prezydentem Żmurkiewiczem, ten ostatni musi zrozumieć to ,że czas na prawdziwe zmiany i albo postawi na Konkolewską albo na Pawła Sujkę - który pogodzi wszystkich a pan Janusz - będzie wspierał nowego prezydenta i oczywiście dostanie nożyczki do przecięcia wstęgi podczas uruchomienia tunelu.
PO zalecam nie wystawianie kandydata i poparcie kogoś opisanego wyżej , samodzielnie otrzymają góra 5 % , PIS niech wystawi Mrożka - przegra tak jak stało się to w Stargardzie , inny kandydat dostanie około 10 %
Grupa Morska- fajny lokalny klub , prezydenta z tego klubu dziś nie widzę może w 2022 o ile go "wypracują'
strateg
strateg 9.02.2018, 19:18
Nawet ciekawie i optymistycznie ta układanka wygląda. Zapewne i tak będzie po staremu, czyli 8-10 kandydatów na prezydenta rozmyje siłę i pozycję kandydata, który resztkami głosów dojedzie w II turze do finału. Pani prezes rosną każdego dnia pani notowania w świnoujskim samorządzie, czy to się komuś podoba czy też nie.
Bazyli
Bazyli 8.02.2018, 21:31
Zapewne będą to ciekawe wybory, a ile dowiemy się takich różnych rzeczy o kandydatach na prezydenta. Liczę faktycznie na to przewietrzenie rady miejskiej, powinno dopuścić się do działań nowych i młodych.
Gruby
Gruby 8.02.2018, 09:58
Agatowska to klęska dla Świnoujścia .Gdyby nie daj Boże została prezydentem to zero kasy dla miasta od PiS -u i partyjniactwo.Pokazała już jak skutecznie zarządza FLOTA,szpital etc.
kobieta
kobieta 8.02.2018, 09:30
Dużo mówi ale nie bardzo wiadomo o czym, mało logicznie...
Ron
Ron 8.02.2018, 08:33
Z tymi pomysłami na nowe otwarcie dla miasta i nowoczesnym spojrzeniem na wiele spraw, na pewno zjedna pani mieszkańców którzy mają już dość jałowej paplaniny PO i SLD.
All
All 7.02.2018, 23:18
Pani Konkolewska w czym ustępuje pani Agatowskiej? Czego pani brak, co ma Agatowska? Pani Agatowska skromności więcej proszę
Misiek
Misiek 7.02.2018, 23:06
Wreszcie ktoś wyłuskał całą prawdę o Agatowskiej. Pani Prezes wielki szacun!
Antek
Antek 7.02.2018, 20:43
Ehh. Szkoda słów

Pozostałe