×

Rozmowy na czasie...

  • 12.02.2018, 14:58 (aktualizacja 12.02.2018 15:04)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie... Telewizja Świnoujście
Konkurencja dla Morsów. Z powodzeniem a nawet i z sukcesami działa w Świnoujściu, znajdując nawet naśladowców, Sekcja Pływania na Wodach Otwartych i Pływania Zimowego Polskiego Ratownictwa Wodnego.

Okazuje się również, że takie sekcje z powodzeniem działają już w kraju od dłuższego czasu. Jak jest u nas, czy tego typu kąpiele są bezpieczne dla zdrowia? Kto może uczestniczyć w treningach? Czy uczestnicy kąpieli nie są narażeni na hipotermię? Te i wiele innych pytań zadaliśmy w programie Rozmowy na czasie z udziałem naszych mieszkańców: Michała Stefaniaka, Klaudiusza Stępniewskiego i Pawła Kradyny. Zapraszamy!

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
REKIN
REKIN 12.02.2018, 22:23
TO TAKIE WSPÓŁCZESNE BARDZIEJ WYTRZYMAŁE MĘSKIE MORSY! BRAWO P. MARKU!
GaGa
GaGa 12.02.2018, 20:16
To jest odwaga, czy może ryzykowanie własnym zdrowiem a nawet życiem? Nie można to się wykąpać w wannie lub na basenie aqaparku?
ciekawy
ciekawy 12.02.2018, 17:21
A medal za ofiarność i odwagę dostał Misiewicz:) I gdzie tu sprawiedliwość? A tak do prawdy nie dowiedziałem się po co ci panowie moczą się w tych zimnych wodach?

Pozostałe