Z archiwum Telewizji - TP.SA – 14.03.1997 rok

  • 7.03.2018, 14:24 (aktualizacja 07.03.2018 15:58)
  • Leszek Wątkowski
Z archiwum Telewizji - TP.SA – 14.03.1997 rok  Telewizja Świnoujście
14 marca 1997 roku w siedzibie świnoujskiego Oddziału Szczecińskiej Telekomunikacji Polskiej S.A. przy ul. Piłsudskiego odbyła się niecodzienna uroczystość.

W tym dniu do analogowej centrali telefonicznej zastał podłączony aparat telefoniczny 10-tysięcznego mieszkańca Świnoujścia. Zazwyczaj na podłączenie telefonów, nowi abonenci oczekiwać musieli średnio ok. 8 lat! Rozbudowa centrali telefonicznej w Świnoujściu pozwoliła na przyśpieszenie założenia telefonu do około 1 roku. W uroczystości udział wzięli m.in. dyrektor TP.SA w Szczecinie, prezydent Świnoujścia Krzysztof Adranowski i przewodniczący Rady Miejskiej Lechosław Goździk

   

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe