×

Temat Tygodnia – środa, 28 marca br.

  • 28.03.2018, 13:39 (aktualizacja 28.03.2018 15:23)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 28 marca br. Telewizja Świnoujście
Gościem programu był Andrzej Szczodry były zastępca prezydenta Świnoujścia i wieloletni radny Rady Miasta Świnoujście.

Ze względu na nieprzyjemne zdarzenie jakie miało miejsce 23 sierpnia 2015 roku, na jubileuszowej imprezie w Karsiborzu, po której nas gość stracił głowę, prawo jazdy i możliwość kontynuacji samorządowej kariery. Jak dziś, po niemal trzech latach będąc poza samorządem ocenia działania gospodarzy miasta? Czy Miasto rozwija się we właściwym kierunku? I wreszcie co sądzi o budowie na prawobrzeżu Terminala Kontenerowego?  Zapraszamy!

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
TWE
TWE 2.04.2018, 22:59
Niebezpieczny technokrata.
OBSERWATOR
OBSERWATOR 2.04.2018, 17:15
Dla mnie ten pan nigdy nie odpokutuje swoich grzeszków bo sporo nabroił w swoim politycznym życiu! Wszędzie gdzie był pozostawił po sobie niesmak i złość oszukanych ludzi! Na jego miejscu nie wystawiałbym na kolejną próbę boskiej cierpliwości bo szkoda rodziny! Ciekawe że w tym mieście każdy polityk im ładniej mówi tym mniej ma do zaoferowania mieszkańcom! Może panie Andrzeju czas dokonać boskiego rachunku sumienia i przynajmniej przeprosić wszystkich,którym to się od pana należy! Bez takiego publicznego aktu odwagi nigdy nie będzie pan wiarygodny bo my pamiętamy !!!
Janek
Janek 2.04.2018, 10:09
Bardzo dziękuję za wyraziste stanowisko pana Szczodrego w sprawie terminala kontenerowego. Tez mam podobne zdanie dlatego już widzę że jedynymi na których powinno się głosować to ludzie z SLD bo już 3 lata temu potrafili krytycznie ocenić ten idiotyczny pomysł. Fajnie było zobaczyć pana Szczodrego po tylu latach i bardzo go brakuje jego rozwagi i kultury.
wlepek
wlepek 28.03.2018, 21:23
Dobra rozmowa bez rozdrapywania ran. Cóż, teraz p. Szczodry sam musi odpowiedzieć na pytanie, czy jest jeszcze w stanie działać, czy tylko stać z boku i się przyglądać?
Leopold
Leopold 28.03.2018, 20:57
Do ciekawych wniosków pan doszedł, szkoda, że musiało stać się to dopiero po wizycie na imprezce, po której stracił pan wszystko...
M.C.
M.C. 28.03.2018, 17:34
Panie Andrzeju dla mnie już pan odpokutował tę pijacka wpadkę. Każdemu zdarzają się różne głupie i nieodpowiedzialne wpadki, cóż jesteśmy grzeszni, jesteśmy tylko ludźmi o różnych słabościach które nie powinny nikogo przekreślać na zawsze. Należy się zawsze druga szansa! Cieszę się, że ponownie po wielu latach mogłem Pana posłuchać, naprawdę proszę włączyć się w działalność samorządową. Pozdrawiam i życzę Panu dużo dobrego.

Pozostałe