×

Rozmowy na czasie

  • 2.04.2018, 08:05 (aktualizacja 02.04.2018 15:09)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
W telewizyjnym studio troje gości i trzy różne spojrzenia na aktualne tematy związane z wyspiarskimi tematami. Klasyk twierdzi, że póki trwa dyskusja i wymiana poglądów istnieje nadzieja na porozumienie...

Świąteczne zaproszenie do programu Rozmowy na czasie przyjęli: Dorota Mikulska - Stowarzyszenie Grupa Morska, Andrzej Mrozek radny Prawo i Sprawiedliwość i Jarosław Włodarczyk radny Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Zapraszamy! 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
marynarz
marynarz 10.04.2018, 12:40
Pan radny Mrozek, znający się na wszystkim, chyba nie rozumie idei budowania promenady i niwelacji terenu. Dziwi się jak ludzie chodzą po Tatrach, a tu nie mogą metr wyżej czy półtora metra niżej. Jak ktoś chce poszaleć to pójdzie do skateparku, ale nie widziałem tam nigdy szalejącej mamy z wózkiem. Poza tym to różnica wysokości wychodzi ok 2,5 metra, a to już w morzu stan koło 4. Większości błędnik może nie wytrzymać. Wzięli by się radni za porządną pracę na rzecz mieszkańców, a nie ciągle piją pianę.
Rum
Rum 3.04.2018, 20:15
Lesna sralnie zamieniają na promenadę a tu płaczą :-)
eko
eko 5.04.2018, 02:51
oczywiście niech wytną wszystko ... czemu zieleń jest winna że jest sralnią .. brak wychowania ludzi skazuje cenną zieleń na sralnie! pomyśl trochę!
wyborca
wyborca 3.04.2018, 19:42
Włodarczyk na Prezydenta. Konkret, rzeczowo na temat. A swoją drogą faktycznie jeśli brakuje nam wody, a my budujemy promenadę żeby sprzedać następne cenne działeczki to kwestia priorytetów jest chyba śmieszna w tym mieście!
Do Karola
Do Karola 3.04.2018, 11:31
Radni SLD jako jedyni maja poglady to je przekazuja. Tak to rozumiem. A jak inni radni boja sie samodzielnie myslec i mowic to ich problem. W sejmie kazdego dnia odbywaja sie konferencje i nikt sie nie oburza.
M.M.
M.M. 3.04.2018, 20:27
tiaaaa najmądrzejsi, wszystko wiedzący i nigdy nieomylni są eseldowcy, do tego zapatrzeni na sejm, do którego coraz to im dalej :))
Karol
Karol 3.04.2018, 08:39
Pewnie SLD przygotowuje sie do kolejnej konferencji prasowej dotyczącej ilości wycinki i przyrządów pomiarowych, bo nie wiadomo które były lepszejsze

Pozostałe