×

Nowe trasy autobusowe - prosimy o cierpliwość!

  • 13.04.2018, 15:30 (aktualizacja 13.04.2018 18:50)
  • Leszek Wątkowski
Nowe trasy autobusowe - prosimy o cierpliwość! Telewizja Świnoujście
Mamy dobrą informację dla pasażerów Komunikacji Autobusowej. Niebawem w rozkładzie jazdy znajdą się wytyczone nowe trasy kursowania autobusów wytyczając nową sieć przystanków autobusowych na lewobrzeżu.

We wtorek, 10 kwietnia br. o godzinie 15.00

z parkingu urzędu miasta nowo wytyczonymi trasami lewobrzeża wyruszył specjalny autobus Solaris Urbino 12. Grupa siedmiu radnych, prezydent miasta, naczelnicy Wydziałów Miasta i prezes Komunikacji Autobusowej byli pierwszymi „pasażerami” nowo projektowanych tras miejskich autobusów. Podczas przejazdu była okazja by porozmawiać nie tylko o nowych rozkładach jazdy. Zapewne potrzebne będą jeszcze tzw. kosmetyczne poprawki i usprawnienia zanim autobusy wyjadą na nowe trasy, głównym jednak warunkiem zmiany w rozkładach jazdy, będzie zakończenie już rozpoczętych jak i planowanych w bieżącym roku remontów ulic, zważywszy jednak na tempo i terminowość w ich oddawaniu do użytku, będziemy musieli uzbroić się w kilkumiesięczną cierpliwość, zanim przyjdzie nam podróżować przez miasto nowymi trasami autobusowymi.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek
Marek 15.04.2018, 11:21
Współczuję kierowcom autobusów którzy będą musieli tymi autobusami przedzierać się po wąskich, zastawionych osobówkami ulicach w pasie nadmorskim.
Dobromir
Dobromir 13.04.2018, 20:28
O czym tak myśli Sławek Nowicki w tym autobusie. Pewnie o czwartym promie?

Pozostałe