×

SABAT twórczo podszedł do spotkania.

  • 16.04.2018, 12:35 (aktualizacja 16.04.2018 14:43)
  • Leszek Wątkowski
SABAT twórczo podszedł do spotkania. Telewizja Świnoujście
Z rozmachem, pełną integracją i wieloma unikatowymi pracami plastycznymi zakończył się w sobotę, 14 kwietnia br. II SABAT, czyli Spotkanie Artystów Bezkonfliktowych Aczkolwiek Twórczych.

Zakończył się wernisażem wystawy poplenerowej który odbył się w wypełnionej do ostatniego miejsca Galerii „ART” Miejskiego Domu Kultury. Przed rozpoczęciem wernisażu rozmawialiśmy bezkonfliktowo z kilkoma uczestnikami pleneru; Tadeuszem Zielińskim, Bogdanem Bombolewskim, Krystyną Ruminkiewicz, Leszkiem Żebrowskim i Natalią Czarnecką-Diling. Czas artystom i gościom sobotniego wernisażu umilał chór Kantylena pod dyrekcją Barbary Okoń. Kolejny SABAT zapowiedziany został już za około 365 dni. Wystawa prac w Galeri „ART” czynna będzie do końca kwietnia br. Zapraszamy!

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe