Temat Tygodnia – środa, 25 kwietnia br.

  • 25.04.2018, 12:24 (aktualizacja 26.04.2018 11:52)
  • Leszek Wątkowski
Temat Tygodnia – środa, 25 kwietnia br. Telewizja Świnoujście
Żyjemy ostatnio w ciekawych i bardzo dynamicznie zmieniających się i otaczających nas faktach, czasach i wydarzeniach. Ten szum i zmieniające się działania wokół ważnych spraw, jakimi jest choćby obronność i bezpieczeństwo Państwa, wcale nie wpływa na stabilizację, gotowość bojową i sprawne wykonywanie zadań.

Właśnie o sprawach najważniejszych dla Państwa od strony militarnej rozmawialiśmy z naszym gościem w programie Temat Tygodnia, do którego zaprosiliśmy byłego dowódcę Oddziału Bojowego „GROM” pułkownika Krzysztofa Przepiórkę.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wojak
wojak 26.04.2018, 08:09
Są tacy którym ten bałagan i zamieszanie w armii sie podoba, mogą szybko awansować i siedzieć na dobrze płatnym wojskowym stanowisku. W razie czego obronią nas sojusznicy, no i wojsko z okolic lasów białostockich czyli WOT
Gerwazy
Gerwazy 25.04.2018, 21:29
Po tej ciekawej i odważnej rozmowie z panem pułkownikiem, dla pełnego obrazu współczesnej polskiej armii, a właściwie to co dziś po niej pozostało, proponuję przeczytać książkę pt. "Generałowie. Niewygodna prawda o polskiej armii" J. Ćwielucha.
Autor - dziennikarz „Polityki”, w rozmowach z byłymi wysokimi oficerami Sił Zbrojnych, ujawnia skrywane sekrety polskiej armii – również takie, o których mało kto odważyłby się mówić głośno. Jest to swoisty raport z fizycznej zagłady polskich Sił Zbrojnych dokonanych przez dwa lata przez szaleńca "wodza" Macierewicza, Misiewicza i jeszcze kilku innych "wybitnych cywilnych "specjalistów" od dowodzenia, wyposażenia i zmian w armii, zmian które niemal doprowadziły do unicestwienia + Polskich Sił Zbrojnych!
porucznik
porucznik 25.04.2018, 20:49
Ciekawy gość, ciekawa rozmowa. Oj tak stanowczo potwierdzam, że czasy mamy przeciekawe, nawet dla tych wszystkich którzy omijają polityczne jego meandry. Jednych to bawi, innych irytuje, jeszcze inni starają się w tym wszystkim przypodobać obecnie rządzącym, no i jakoś to się wszystko przetacza. Nie wiem tylko, czy historycy za 40-50 lat będą wiedzieli jak toto wszystko rozplątać i przetłumaczyć by było bardziej zrozumiałe dla przyszłych pokoleń.

Pozostałe