×

Spotkanie z prezydentem

  • 7.05.2018, 15:00
  • Leszek Wątkowski
Spotkanie z prezydentem UM
Niedawno, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbyło się ciekawe spotkanie z prezydentem Świnoujścia Januszem Żmurkiewiczem.

Nie często nadarzają się okazje na tego typu spotkania z gospodarzem miasta, stąd tak duża frekwencja i zainteresowanie spotkaniem. Mieszkańcy mieli okazję dowiedzieć się w szczegółach o najbliższej przyszłości miasta. Tematyka dotyczyła największych, tych już rozpoczętych, jak i realizowanych w najbliższych miesiącach inwestycji mających bezpośredni wpływ na poprawę warunków życia, planowanych rozwiązań komunikacyjnych, inwestycji podnoszących estetyzację i funkcjonalność oraz atrakcyjność miasta dla obecnych jak i przyszłych pokoleń świnoujścian oraz tysięcy turystów odwiedzających każdego roku Świnoujście. Omawiane tematy poparte były zestawem plansz wizualizacji przyszłych inwestycji miejskich. W trakcie omawianych zagadnień, często padały szczegółowe pytania z sali na które prezydent Janusz Żmurkiewicz udzielał bezpośrednich odpowiedzi. 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Irena
Irena 7.05.2018, 20:39
Bedzie sie dzialo..to dobrze,ze miasto sie rozwija.Pan prezydent przedstawil wiele inwestycji.,w sposob jasny i przyjazny...to mile......Jednak zdecydowanie zabraklo jednego waznego tematu...szpital,aby stal sie bardziej wielofunkcyjnym ..aby znakomita wiekszosc potrzebujacych znalazla pomoc w tym szpitalu i nie musiala objezdzac sasiednie miasta w celu uzyslania profesjonalnej pomocy lekarskiej.Zdrowie,rzecz priorytetowa....
Magda
Magda 7.05.2018, 21:36
Nasz szpital jest od lat taką pięta achillesową, niby jest w nim wszystko, tylko pacjenci jakoś tak unikają by się w nim leczyć, czy godzić się na nawet podstawowe zabiegi. Szpital ma po prostu złą markę i nie wiadomo z czego to się bierze, bo szpital to przecież nie sam budynek!
Eva
Eva 8.05.2018, 08:02
W temacie SZPITAL to możemy mówić np. o szpitalu PSK w Szczecinie gdzie pracują FACHOWCY i SPECJALIŚCI! Czym lub bardziej kim szpital w Świnoujściu może się pochwalić?
pacjentka
pacjentka 8.05.2018, 11:31
Zawsze najwiecej do powiedzenia mają ci, którzy szpital oglądali tylko z zewnątrz. Gdyby poprawić jeszcze klimatyzację na najwyższych pietrach, to byłoby znośnie i całkiem miło. Co do metod leczenia to wypowiadać się nie będę, to jest indywidualna sprawa pacjentów i ich schorzeń z którymi przychodzą do szpitala, lekarze i pielęgniarki staraja sie każdemu pomóc w miarę swoich umiejetności i wiedzy.
Weronika
Weronika 7.05.2018, 16:41
Świnoujście od kilku lat zmienia się pozytywnie choć do pełni szczęścia dużo jeszcze brakuje. Dobrze, że miasto inwestuje w najważniejsze rzeczy i kasa nie jest jak w innych wydawana na zbytki. Brawo Panie Prezydencie!
Wojciech
Wojciech 7.05.2018, 16:33
Tylko się cieszyć, że miasto nam pięknieje. Choć nadal widać różnice w zagospodarowaniu terenu od ul. Sienkiewicza w kierunku zachodnim, szczególnie byle jak prezentuje się główna ulica miasta - Grunwaldzka

Pozostałe