×

Z archiwum telewizji - Wyróżniono kulturalnych - 19.05.1999 rok

  • 9.05.2018, 15:00
  • Leszek Wątkowski
Z archiwum telewizji - Wyróżniono kulturalnych - 19.05.1999 rok Telewizja Świnoujście
Ten filmowy materiał został zarejestrowany 19 maja 1999 roku. Tego dnia w holu sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, miejska władza po raz pierwszy (i ostatni) postanowiła zorganizować Dzień Pracownika Kultury w Świnoujściu.

Zaproszono wg. specjalnego klucza prawie wszystkie osoby, które miały w tym czasie coś wspólnego z miejską kulturą, względnie wspierali miejskie imprezy i realizowali kulturalne plany miasta. Warto po wielu latach trochę z przymrużeniem oka spojrzeć na filmowe obrazki które mają już 19 lat. 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Misiek
Misiek 9.05.2018, 21:19
wykształconego wówczas mieliśmy wiceprezydenta Zbigniewa P. Zdrówka życzę i powodzenia! Powodzenia i zdrówka życzę! Zdrówka życzę i powodzenia! Powodzenia i zdrówka życzę! Zdrówka życzę i powodzenia! Powodzenia i zdrówka życzę! Zdrówka życzę i powodzenia! Powodzenia i zdrówka życzę! I tak z 50 razy! To się chłopina napracował i przygotował do tego kulturalnego spotkania:))
Eva
Eva 9.05.2018, 20:39
Vice prezydent Pomieczyński powiedział, że obecni poświęcili swoje życie dla kultury. Cieszę się, że większość to spotkanie przeżyła!:)
Jadwiga
Jadwiga 9.05.2018, 19:18
Trochę tych kulturalnych ludków jeszcze w mieście od tamtego czasu jeszcze pozostało :)

Pozostałe