×

Szkolna Rewia Talentów w wykonaniu przedstawicieli SP-6.

  • 11.05.2018, 15:30
  • Leszek Wątkowski
Szkolna Rewia Talentów w wykonaniu przedstawicieli SP-6. Telewizja Świnoujście
Niedawno w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbyła się kolejna edycja Szkolnej Rewii Talentów. Impreza została zapoczątkowana i z powodzeniem realizowana w Gimnazjum Publicznym nr 2 im. Henryka Sienkiewicza, obecnie kontynuowana jest w Szkole Podstawowej nr 6.

Ze względu na różnice wiekowe i dużą liczbę uczestników występy podzielono na dwie kategorie wiekowe.
Uczniowie klas 4 i 5 zaprezentowali się w prezentacjach wokalnych i tańcu, natomiast starsi uczniowie wybierali różne formy artystyczne, w tym mocne rockowe granie, czy formę teatralną. Wykonawcy włożyli dużo pracy i serca w przygotowania i same występy.
Szkolną Rewię talentów oceniało jury w składzie: Hanka Żurawska, Elżbieta Post i Paulina Surudo. Spośród wielu form i wykonawców trudno było wybrać tych najlepszych.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
juran
juran 13.05.2018, 13:55
A może to towarzystwo - do polskiego widza by zaczęło śpiewać po polsku! A nie pseudo angielskim slangiem?

Pozostałe