Temat Tygodnia – środa, 16.05.br.

  • 16.05.2018, 15:00
  • Tomasz Sawicki
Temat Tygodnia – środa, 16.05.br. Telewizja Świnoujście
Unijne dotacje płyną jeszcze wartkim strumieniem, co umożliwia realizację przez gminy województwa zachodniopomorskiego wielu zadań z dziedziny infrastruktury i zadań inwestycyjnych. Z dotacji tych, przydzielanych zazwyczaj w drodze różnego rodzaju konkursów i grantów przez Urząd Marszałkowski korzysta od wielu lat również nasze miasto.

Dzięki planowanym inwestycjom, wspieranym przez unijne fundusze zmienia się krajobraz wojwództwa. Część środków przeznaczona zostaje także na różnego rodzaju konkursy, akcje promocyjne i wspieranie lokalnych przedsięwzięć z dziedziny kultury i sportu. Województwo Zachodniopomorskie odsłania nowe możliwości rozwoju a nawet jest liderem krajowym w gospodarczych dziedzinach. To tylko niektóre tematy jakie poruszyliśmy w rozmowie z gościem programu Temat Tygodnia, którym był Jarosław Rzepa wicemarszałek województwa i zarazem prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. Zapraszamy!

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bożena
Bożena 16.05.2018, 21:13
Jak nie ma chętnych do zbierania truskawek i malin z plantacji, to ceny w handlu tychże będą kosmiczne. U nas tak już musi być, albo nie ma chętnych do zbiorów, albo też owoce zostały zniszczone przez żywioły przyrody. Stąd te ceny.
Romek
Romek 16.05.2018, 18:20
Marszałek Rzepa to tak z ogrodu działkowego czy może prosto z pola wpadł do waszego studia?:))
Iza
Iza 16.05.2018, 17:55
Nie wiedziałam, że i małorolnych z PSL w Świnoujściu mamy?

Pozostałe