Temat Tygodnia – środa, 23 maja br.

  • 23.05.2018, 15:18 (aktualizacja 23.05.2018 19:13)
  • Tomasz Sawicki
Temat Tygodnia – środa, 23 maja br. Telewizja Świnoujście
Gościem w programie była oficer prasowa komendanta Miejskiego Policji w Świnoujściu aspirant sztabowy Beata Olszewska. Z naszym gościem rozmawialiśmy m.in. o naiwności mieszkańców, którzy ochoczo wykonują prośby finansowe fałszywych policjantów, fachowców z firm obiecujących usługi montażowe.

W programie poruszyliśmy też temat związany z rowerzystami i użytkownikami różnego rodzaju pojazdów zasilanych elektrycznie.

 

 

 

 

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Carlos
Carlos 24.05.2018, 08:11
Ci co wydają pozwolenia na wypożyczalnie tych jeżdżących wynalazków powinni być informowanie gdzie mogą jeździć ich klienci. Wydają zezwolenia na działalność a później róbta co chceta, to nie jest fair!
Leon
Leon 23.05.2018, 23:37
Za mało świnoujscy policjanci sięgają po bloczek mandatowy w stosunku do naszych "przyjaciół" z byłej NRD. tamci na naszych ulicach wyprawiają co tylko chcą i na co tylko mają ochotę. Oczywiście policjanci niczego niestosownego w tych ich działaniach nie widzą.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.05.2018, 19:43
Pani rzecznik, wista wio łatwo powiedzieć. Rozumiem, że brakuje policjantów w mieście, że ci co są, to bywają przemęczeni, że każdego miesiąca dokłada się policjantom nowych zadań i każe wypełniać setki nikomu niepotrzebnych papierków, ale chciałbym jako podatnik widzieć, że gdy policjanci decydują się i podejmują interwencje, żeby wykonana ona została szybko i rzetelnie! Oporów do interwencyjnych działań i skrupułów jakoś nie mają policjanci z zewnątrz miasta, którzy są tu na praktykach zawodowych, czy policjanci ze Szczecina. Można? Można! Pozdrawiam.

Pozostałe