×

Piknik w SP-6, czyli dla każdego coś miłego!

  • 11.06.2018, 13:02 (aktualizacja 15.06.2018 19:49)
  • Leszek Wątkowski
Mundial 2018
Od wielu lat w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I w Świnoujściu organizowane były przez grono pedagogiczne, radę rodziców i samorząd uczniowski, na szkolnym boisku plenerowe imprezy integracyjne pn. Piknik Rodzinny.

Niedawna reforma oświaty nie wpłynęła w żaden sposób na organizację tych lubianych przez wszystkich imprez. W bieżącym roku szkolnym do wspólnej zabawy dołączyli uczniowie pobliskiego, byłego Gimnazjum Publicznego nr 2, bo od niedawna tworzą całość uczniowskiej społeczności.  Piknik Rodzinny, tradycyjnie przy pięknej słonecznej aurze i z organizacyjnym rozmachem potrafił zadowolić różne gusta i wymagania dotyczące dobrej wielogodzinnej zabawy, o czym powiedziała dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 dr Edyta Tomaszek.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe