Robert Janowski i przyjaciele cz. II

  • 6.07.2018, 14:11 (aktualizacja 07.07.2018 12:42)
  • Leszek Wątkowski
Robert Janowski i przyjaciele cz. II Telewizja Świnoujście
„Robert Janowski i Przyjaciele – Najpiękniejsze Melodie Świata” otworzył kolejny letni sezon imprez muzycznych w Amfiteatrze im. Marka Grechuty. Muzyczna impreza odbyła się niedawno w świnoujskim amfiteatrze, dziś w skrótach przedstawiamy jej dalszy przebieg. Robert Janowski znany m.in. jako gospodarz popularnego programu telewizyjnego pn. „Jaka to melodia” stanął na wysokości zadania jako pomysłodawca, wykonawca i reżyser muzycznego spotkania.

Ponad dwutysięczna widownia niedzielnego wieczoru gorąco oklaskiwała i wspaniale bawiła się przy znanych utworach, które wykonywali m.in. Magdalena Tul, Grzegorz Wilk, Wiliam Prestigiacomo, oraz wirtuoz akordeonu Marcin Wyrostek z zespołem. Artystom towarzyszyła grupa taneczna Santi Bello.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe