Małgorzata Wojnowska-Sobecka zaprasza!

  • 9.07.2018, 11:44 (aktualizacja 09.07.2018 17:13)
  • Leszek Wątkowski
Małgorzata Wojnowska-Sobecka zaprasza! Telewizja Świnoujście
Niezwykle ciekawa i inspirująca wystawa malarstwa, rzeźby i grafiki otwarta została z udziałem artystki Małgorzaty Wojnowskiej-Sobeckiej w sobotę, 7 lipca br. w Galerii „ART” Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego.

Artystka dyplom zdobyła na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu w pracowni rzeźby prof. Adolfa Ryszki. W prezentowanych pracach wykorzystane zostały przez artystkę rzadko spotykane materiały jak metal czy kamień. Małgorzata Wojnowska-Sobecka ma za sobą wiele wystaw indywidualnych, zbiorowych i plenerów artystycznych, jej prace mogli już podziwiać koneserzy m.in. w Republice Czeskiej, Belgii, Turcji, Peru, Indiach i Holandii.

Wystawa prezentowana w świnoujskiej Galerii „ART” jest do obejrzenia do końca lipca br. od wtorku do niedzieli w godzinach od 12.00 do 18.00. Zapraszamy!

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
W.R.
W.R. 9.07.2018, 18:17
Doceniam ludzi z pasją, wystawa naprawdę ciekawa i godna uwagi

Pozostałe