ŚwIR zaprasza na grilla...

  • 11.07.2018, 11:09 (aktualizacja 11.07.2018 12:22)
  • Świnoujska Inicjatywa Rowerowa
ŚwIR zaprasza na grilla... SwiR
Świnoujska Inicjatywa Rowerowa 15.07.2018 r. organizuje wycieczkę rowerową połączona z grillowaniem. Będzie to trasa rowerowa o długości 60,0 km, podczas której rowerami przejedziemy odcinek ŚWINOUJŚCIE-BANSIN DORF-SCHMOLLENSEE-PUDAGLA-STOBEN-BALM-DEWICHOW (grill)-MELLENTHIN-DARGEN-BENZ-ŚWINOUJŚCIE

W wycieczce mogą uczestniczyć  wszyscy chętni, którzy dysponują SPRAWNYM rowerem, mają w sobie radość życia oraz chcą sympatycznie spędzić czas. Należy zabrać ze sobą kiełbaski lub inne przysmaki, które będziemy piekli na gillu. Zbiórka uczestników o godz. 09.00 w dniu 15.07.2018 r. (niedziela) przy przystanku kolejki UBB przy ul.11 listopada. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie – www.swiry.webd.pl

Uczestnictwo  jest dobrowolne i na własne ryzyko, a organizator nie ponosi odpowiedzialności  za zaistniałe skutki zdarzenia. Zgłoszenie na imprezę stanowi akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do jego przestrzegania. Osoba uczestnicząca po raz pierwszy wypełnia jedynie KARTĘ ZGŁOSZENIA podając w niej IMIĘ i NAZWISKO, ADRES, PESEL oraz telefon kontaktowy, które to dane są niezbędne przy ubezpieczeniu wycieczki. Karta zgłoszenia jest do pobrania na naszej stronie internetowej. Przy kolejnych wycieczkach wystarczy w dowolnej formie (np. mailem lub telefonicznie) poinformować organizatora o udziale w kolejnej planowanej wycieczce.

OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł - pobierana będzie na starcie (m. innymi na ubezpieczenie).

Zapisy (karty zgłoszeń) na imprezę przyjmowane będą w Centrum Informacji Turystycznej Plac Słowiański 6/1 (91-322-49-99). Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub mailem – [email protected] (zalecane). Organizatorzy poprowadzą wycieczkę w taki sposób, że każdy będzie w stanie przejechać daną trasę i nie pobłądzić. Informacje o przebiegu trasy, skali trudności, atrakcyjności czy możliwości ewentualnych chętnych, można uzyskać telefonicznie – 887-464-804.

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe