Iwona Pavlović wyciskała siódme poty z turystów

  • 11.07.2018, 13:51 (aktualizacja 11.07.2018 14:08)
  • Leszek Wątkowski
Iwona Pavlović wyciskała siódme poty z turystów Telewizja Świnoujście
Każdego dnia w muszli koncertowej mogliśmy spotkać Iwonę Pavlowić, która dwoiła się i troiła nawet, by przygodnych turystów wypoczywających w Świnoujściu nauczyć podstawowych kroków tanecznych, oczywiście siebie przy tym nie oszczędzając.

Prawie godzinne muzyczne spotkania z Iwoną Pavlović przyciągały tłumy chętnych, by u boku tanecznej gwiazdy i ekspertki od tańca pobierać terenowe nauki a po wyczerpującym spotkaniu tanecznym zrobić sobie fotę i pochwalić się znajomym z kim to spędzamy wakacyjny czas. Iwona Pawlović jest tancerką i jurorką tanecznych konkursów. Wygrała wiele prestiżowych turniejów tanecznych. Sędziowała też wiele konkursów w randze mistrzostw Europy i świata. Jednak najbardziej zapamiętana została szerokiej publiczności jako jurorka  w programie „Taniec z gwiazdami” tam też otrzymała swój artystyczny pseudonim „Czarna Mamba”

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karolina
Karolina 11.07.2018, 18:47
Podziwiałam nie tylko ruch na scenie, ale wiele pomysłów na rozruszanie towarzystwa przed sceną. Fakt, Pani Iwona jest nie do zdarcia. Wymaga od innych ale chyba więcej musi wymagać od siebie. Dzięki za taneczne popołudnia :)

Pozostałe