W Świnoujściu gwiazdy świecą cały dzień!

  • 11.07.2018, 13:55 (aktualizacja 11.07.2018 14:10)
  • Leszek Wątkowski
W Świnoujściu gwiazdy świecą cały dzień! Telewizja Świnoujście
Świnoujście jest specyficznym miastem szczególnie w okresie lata, gdy na wyspach pojawia się wiele gwiazd, na które nie musimy oczekiwać do wieczora by je ujrzeć w pełnej krasie, spotkać się i zapytać o wiele spraw.

Tak też było z ulubienicą wielu milionów jej fanów. Mowa tu oczywiście o Małgorzacie Pieńkowskiej, znanej szerszej widowni z roli Aldony w serialu „Pensjonat pod Różą” oraz chyba najbardziej zapamiętaną w najnowszym serialu w którym gra od 2000 roku (z małą przerwą) wcielając się w rolę Marysi Mostowiak w serialu telewizyjnym „M jak miłość”. Okazuje się, że na co dzień Małgorzata Pieńkowska jest osobą bardzo zapracowaną i niewiele wystarcza jej czasu na przyziemne sprawy. Zapraszamy na spotkanie z gwiazdą dużego formatu – Małgorzatą Pieńkowską.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Irena
Irena 15.07.2018, 11:59
Czasy kreuja "gwiazdy"...,dlatego i wywiady nie wiele wnoszace bez polotu....taka rzeczywistosc.
Weronika
Weronika 15.07.2018, 19:19
Zapewne są i chimeryczne z muchami w nosie gwiazdy, ale nie można powiedzieć tego o p. Małgorzacie Pieńkowskiej, miałam możliwość chwilę z nią rozmawiać w muszli koncertowej i zrobiła na mnie duże wrażenie jako wspaniała aktorka i zwyczajna bez fochów kobieta! Ireno, zamiast przeglądać pudelka i krytykować, trzeba było przyjść i się spotkać.
Maryla
Maryla 12.07.2018, 08:17
Fakt, klasa i format w przypadku zasłużonej popularności Pani Pieńkowskiej budzą tylko sympatyczne skojarzenia.
Rafał
Rafał 11.07.2018, 23:14
Super kobitka z p. Pieńkowskiej, dużo zyskuje po takich bezpośrednich spotkaniach.
Helena
Helena 11.07.2018, 18:35
Super aktorka, to i fajny wywiad. Monodram byłby doskonale odebrany, gdyby odbywał się w zamkniętej sali, błędem było przedstawiać go w namiocie do którego docierały zbędne dźwięki, organizatorzy się nie popisali!

Pozostałe