Ze swoimi pracami nie był jeszcze na Księżycu…

  • 3.08.2018, 14:49 (aktualizacja 03.08.2018 15:57)
  • Leszek Wątkowski
Ze swoimi pracami nie był jeszcze na Księżycu… Telewizja Świnoujście
Trwa 4. Grechuta Festival Świnoujście 2018. Imprezy festiwalowe to nie tylko piosenka, poezja, występy znanych czy zabawy i spotkania z najmłodszymi mieszkańcami. To także wspaniałe wystawy i cenieni twórcy.

W poniedziałek, 30 lipca br. w godzinach popołudniowych odbył się wernisaż wystawy malarstwa znanego i cenionego krakowskiego artysty Jacka Sroki. Wystawa z udziałem autora otwarta została w Miejskiej Galerii Sztuki Współczesnej MS-44. Wielkoformatowe obrazy, które znane są już odbiorcom na całym świecie przywędrowały za sprawą kuratora wystawy, świnoujskiego artysty Andrzeja Pawełczyka do Świnoujścia. „Ciało sztuki”, pod takim wspólnym tytułem są prezentowane robią wrażenie na zwiedzających. Nie można przejść obok obojętnie, nie doszukując się głębokiego w nich sensu i artystycznej metafory.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marta
Marta 5.08.2018, 14:36
Hit roku w wykonaniu kustosza! :) Grubo i bez uzgodnienia stron A. Pawełczyk dokonał publicznego swatania urzędniczki z artystą!
Stefan
Stefan 4.08.2018, 12:49
Dobre, dobre...:)) "Ta urocza małżonka z Krakowa" jakoś łudząco przypomina mi zastępcę prezia B. Michalską! Czyżby jako eksponat wypożyczona została mistrzowi malarstwa do Krakowa? :))

Pozostałe