ASTALDI S.A. zrezygnowała, czy będzie tunelowy następca?

  • 3.08.2018, 14:59 (aktualizacja 03.08.2018 16:06)
  • Leszek Wątkowski
ASTALDI S.A. zrezygnowała, czy będzie tunelowy następca? Telewizja Świnoujście
Dzień po otrzymaniu przez prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza pisma, od włoskiej firmy ASTALDI o rezygnacji z zaprojektowania i budowy tunelu pod Świną, w piątek, 3 sierpnia br. uzyskaliśmy od prezydenta Żmurkiewicza informację o dalszych działaniach w sprawie tunelowej inwestycji.

Okazuje się, że jest jeszcze światełko w tunelu, by ta inwestycja ruszyła, i zmieścić się w wyznaczonych terminach, nie utracić unijnego dofinansowania tej największej w dziejach miasta inwestycji drogowej. Do sprawy tunelu i jego nowego wykonawcy powrócimy w środowym, (8 sierpnia br.) programie lokalnym naszej telewizji.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mini
mini 4.08.2018, 08:06
Noto lipa! Coś jest na rzeczy, że włosi zwlekali z decyzją budowy i wodzili za nos władze miasta, na co liczyli? Teraz trudniej będzie przekonać następców, tym bardziej, że Porr też nie jest na wczasach tylko mają pewnie projekty które realizują
Feliks
Feliks 3.08.2018, 23:21
Niebawem wiceprezydentowa Michalska powinna zorganizować nowe seminarium pt. Dlaczego most a nie tunel? Nie ma na co czekać, bo czasu jest niewiele.
Dobiesław
Dobiesław 3.08.2018, 16:50
Firma POR o której mówi prezydent, to zapewne sobie podwyższy finansowa poprzeczkę za zbudowanie tunelu, bo przecież nie będzie budować w cenie jaki wyznaczyli sobie w przetargu z ubiegłego roku.. Będą kosić miasto? skarb państwa? czy UE?
zaproszony
zaproszony 3.08.2018, 16:45
No i dobrze, że 5 lipca tej fety i ministrów nie było, wówczas byłby dopiero obciach na cały powiat:)

Pozostałe