Zofia Zborowska – Literacki Łasuch…

  • 8.08.2018, 12:08 (aktualizacja 08.08.2018 16:19)
  • Leszek Wątkowski
Zofia Zborowska – Literacki Łasuch… Telewizja Świnoujście
W ramach odbywającego się 4. Grechuta Festival Świnoujście 2018 w muszli koncertowej odbywała się cykliczna impreza dla dzieci i młodzieży pod wspólnym tytułem Wiersze na Wyspach czyli Kraina Poezji dla małych i dużych.

Każdy z pięciu dni spotkań rozpoczynał się zajęciami animacyjnymi i spotkaniem ze znanym aktorem czy piosenkarzem. Pośród zaproszonych gości była aktorka Zofia Zborowska, córka znanego aktora Wiktora Zborowskiego.  Aktorka na szklanym ekranie debiutowała w komedii Złoto dezerterów w 1998 roku.  Miedzy innymi w roku 2015, z powodzeniem wzięła udział w czwartej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”  W roku 2017 odcisnęła swoją dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach jako zwyciężczyni plebiscytu „Idol Publiczności” Była również potrójną mistrzynią Polski w stepowaniu.  Literacki Łasuch to temat spotkania jakie odbyło się w Świnoujściu.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe