×

Świat Zabaw i Rekreacji prawdopodobnie w październiku br.?

  • 5.09.2018, 14:40 (aktualizacja 05.09.2018 19:35)
  • Leszek Wątkowski
Świat Zabaw i Rekreacji prawdopodobnie w październiku br.? Telewizja Świnoujście
Z niecierpliwością już nie tylko mieszkańcy okolicznych bloków, ale i grupa wnioskodawców zaglądają na plac budowy przez okalający go płot. Przy ulicy Grunwaldzka realizowany jest z dużym opóźnieniem projekt - projekt z Budżetu Obywatelskiego za rok 2017 pod nazwą „Świat Zabaw, Sportu i Rekreacji dla Każdego”.

We wtorek, 4 września br. grupa wnioskodawców realizowanego projektu, radny Jan Borowski, radny Kamil Janta-Lipiński i członkowie Stowarzyszenia Kierunek Świnoujście, kolejny raz spotkali się z mediami by przekazać informację dotyczącą zaawansowania prac na ww. obiekcie oraz przy okazji zaapelować do gestorów terenów - Wspólnot Mieszkaniowych, Rad Osiedli i organizacji społecznych o podejmowanie działań prorozwojowych zaniedbanych, opustoszałych czy zdegradowanych terenów miasta. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, „Świat Zabaw, Sportu i Rekreacji dla Każdego” prawdopodobnie otwarty zostanie na początku października br.

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Grażyna
Grażyna 7.09.2018, 11:36
Brawo! Do młodych i rezolutnych mieszkańców Świnoujście należy!
Makary
Makary 7.09.2018, 08:47
Należy przyklasnąć tylko inwencji młodych mieszkańców za pomysły i dostrzeganie potrzeb i estetyzacji szarych, zaniedbanych i zapomnianych przez wszystkich terenów miasta. Skoro są pomysły, potrzeby i jest na nie kasa, to dlaczego z tego nie korzystać? Seniorom niewiele do szczęścia już potrzeba, młodym jak najbardziej, przecież miasto upiększa się nie dla partykularnych działań partyjnych, ale wszystkich mieszkańców.
Eva
Eva 5.09.2018, 20:06
Strasznie się guzdrają wykonawcy z tym placem. Zimą mało kto będzie chciał z niego korzystać:(

Pozostałe