×

Biznesowa konferencja „Małe firmy, wielkie zmiany”

  • 5.09.2018, 14:49 (aktualizacja 05.09.2018 20:31)
  • Leszek Wątkowski
Biznesowa konferencja „Małe firmy, wielkie zmiany” Telewizja Świnoujście
O obowiązującej od kwietnia br. Konstytucji Biznesu, reformie prawa gospodarczego i wreszcie o najważniejszych zmianach związanych z ułatwieniami w zakładaniu i prowadzeniu firm we wtorek, 4 września br. w sali Hotelu Interferie Medical SPA z zainteresowanymi i prowadzącymi już działalność gospodarczą mieszkańcami spotkali się specjaliści i fachowcy m.in. z Polskiej Agencji Przedsiębiorczości, Izby Administracji Skarbowej czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Przed rozpoczęciem konferencji rozmawialiśmy z Maciejem Ziarko dyrektorem w PARP. Konferencji towarzyszyła strefa informacyjna, gdzie specjaliści i eksperci z; Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu udzielali niezbędnych wyjaśnień dotyczących ogólnie pojętej działalności gospodarczej.

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe