×

Wspomnienia z wakacyjnej przygody…

  • 12.09.2018, 16:48 (aktualizacja 12.09.2018 18:04)
  • Leszek Wątkowski
Wspomnienia z wakacyjnej przygody… Telewizja Świnoujście
We wtorek, 11 września br. w sali Urzędu Miasta odbyło się sympatyczne spotkanie grupy dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego przy ulicy Piastowska i Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego przy ulicy Basztowa, którzy dzięki dotacji z miasta mogli beztrosko wypoczywać i uczestniczyć w zajęciach specjalistycznych na 10 dniowej kolonii letniej w Szklarskiej Porębie.

Większość, z blisko trzydziestoosobowej grupy była pierwszy raz w górach. Wrażeniami z pobytu na kolonii uczestnicy wraz z opiekunami podzielili się z prezydentem Świnoujścia Januszem Żmurkiewiczem i jego zastępcą Pawłem Sujką. Prezydent obiecał, że w przyszłorocznym budżecie miasta postara się uwzględnić środki, by za rok kolejna grupa dzieci mogła skorzystać z wyjazdu w góry, co oczywiście spotkało się z nieukrywaną radością obecnych na spotkaniu.

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zainteresowana
zainteresowana 20.09.2018, 10:40
To była piękna inicjatywa!!! Jednak... jestem ciekawa, dlaczego SOSW jest najbardziej zaniedbanym ośrodkiem dla dzieci w Świnoujściu??? Tym bardziej, że mieści szkołę, przedszkole, internat, dom dziecka ??? Brak boiska, placu zabaw, brak świetlicy w szkole???
Metoo#
Metoo# 12.09.2018, 21:57
A bedzie kryterium dochodowe dla rodzicow, ktorych dzieci moga skorzystac z kolonii?

Pozostałe