×

Kolejny raz „otwarte drzwi” Szpitala Miejskiego

  • 12.09.2018, 16:55 (aktualizacja 12.09.2018 18:02)
  • Leszek Wątkowski
Kolejny raz „otwarte drzwi” Szpitala Miejskiego Telewizja Świnoujście
W ramach „otwartych drzwi” dyrekcja Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły, w środę, 12 września br. w godzinach od 15.00 do 17.00 zaprosiła mieszkańców zainteresowanych tematyką rodzicielstwa i opieki nad noworodkiem na spotkanie, na oddział Neonatologiczny i Położniczo – Ginekologiczny, w którym poznać można było zespół medyczny sprawujący opiekę nad kobietą i noworodkiem, nowoczesny sprzęt używany w hospitalizacji na ww. oddziałach.

W trakcie spotkania poruszono także Poruszane tematy w zakresie karmienia naturalnego noworodka, w tym rozwiązywania problemów laktacyjnych, rehabilitacji maluszków przy zauważonych dysfunkcjach. Na ważne pytania przyszłych mam jak przygotować się do porodu, panie mogły zobaczyć w Szkole Rodzenia „Bocianek”. Licznie przybyłych na spotkanie przywitała prezes szpitala Dorota Konkolewska.

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kinga i Marcin
Kinga i Marcin 12.09.2018, 19:52
Nie wiem komu dziękować za zorganizowanie dzisiejszego spotkania w szpitalu zainteresowanych pań, które po tego typu spotkaniach na pewno nie będą poszukiwać porodówki poza miastem, skoro u nas jest tak elegancko, miło jest właściwa kadra medyczna i opieka. Byłam dziś po raz pierwszy w szpitalu wraz z mężem i jestem przekonana o bezpiecznym porodzie w naszym szpitalu.

Pozostałe