Pierwsze koty (i psy) za płoty!

  • 8.10.2018, 12:18 (aktualizacja 08.10.2018 17:17)
  • Leszek Wątkowski
Pierwsze koty (i psy) za płoty! Telewizja Świnoujście
W niedzielę, 7 października br. z okazji Światowego Dnia Zwierząt 2018 na placu Adama Mickiewicza jak i na sali sportowej Miejskiego Domu Kultury zorganizowana została otwarta wystawa zwierząt domowych.

Na miejscu nie tylko można było podziwiać pupile trzymane w mieszkaniach, ale także zasięgnąć fachowej porady behawiorystów, lekarza weterynarii czy specjalisty-hodowcy psów rasowych. Wystawa zorganizowana została z rozmachem i cieszyła się średnim zainteresowaniem mieszkańców, mamy nadzieję, że kolejne edycje spotkają się z większym zainteresowaniem, bo zwierząt u nas na wyspach dostatek. Imprezę prowadziła Katarzyna Zięcina, natomiast fachowymi poradami dotyczącymi tresury psów podzieliła się Henrietta Hoffmann-Misztoft. Zatem, do zobaczenia za rok!

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rafał
Rafał 8.10.2018, 22:09
Miałem nadzieję że na wystawie pojawią sie hodowcy gadów, pajęczaków czy zwierząt futerkowych. Jak wyglądają obesrańce chodników i trawników osiedlowych czy dachowce lub króliki wiedzę na co dzień i nie potrzeba mi do tego extra wystawy. Liczyłem na coś więcej :(
Inny Rafał
Inny Rafał 9.10.2018, 12:29
Wyjedz do np. Afryki i zostań tam Proszę , nikt tu nie chce gadów , pajęczaków - mają swoje środowisko naturalne m.in tam gdzie napisałem . Bardzo fajna impreza , pewnie w przyszłości się rozkręci , zapytaj dzieci czy im się podobało o ile je masz .
Iga
Iga 8.10.2018, 19:04
Impreza słabo rozreklamowana dlatego tak cienko wypadła. Ale pomysł godny uwagi i powtórzenia

Pozostałe