Jesienny piknik na nowym placu

  • 10.10.2018, 15:49 (aktualizacja 10.10.2018 16:23)
  • Leszek Wątkowski
Jesienny piknik na nowym placu Telewizja Świnoujście
W minioną sobotę, 6 października br. w godzinach popołudniowych w dzielnicy Świnoujścia Przytór-Łunowo, za budynkiem filii Miejskiego Domu Kultury otwarto nowo wybudowany plac piknikowy z zadaszoną sceną, wyposażony w urządzenia do ćwiczeń sportowych i miejscem na grilla.

Inwestycja powstała w ramach Budżetu Obywatelskiego. Blisko pół tysiąca mieszkańców osiedla i zaproszonych gości mogło przekonać się o funkcjonalności i potrzebie otwarcia placu piknikowego. Z tej okazji odbyła się impreza integracyjna z występami artystycznymi, konkursami, strefą gastronomiczną i licznymi pokazami. Festyn miał też wymiar pomocy charytatywnej, odbyło się wiele licytacji pod hasłem „Wyspiarze dla Sylwi”. Funkcję gospodarza imprezy pełnił radny Sławomir Nowicki ze Stowarzyszenia Grupa Morska. Do tej wielogodzinnej imprezy nie mały wkład wnieśli mieszkańcy osiedla, prywatni sponsorzy, firmy i instytucje, którzy od wielu lat wspierają działania Rady Osiedla Przytór-Łunowo. Podczas pikniku na pomoc dla Sylwi zebrano kwotę 16.600 złotych.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sabina
Sabina 10.10.2018, 23:11
Była to kolejna suuuuper imprezka do tego z nowym wystrojem i obiektami. Dziękujemy Panu Prezydentowi i Panu Nowickiemu Sławkowi za wkład pracy i piękne miejsce piknikowe w Przytorze
Darek
Darek 10.10.2018, 21:34
Gospodarz i radny całą gębą do tego świetny organizator.

Pozostałe