Jubileusz 10-lecia Chóru „Kantylena”

  • 10.10.2018, 15:58 (aktualizacja 10.10.2018 16:25)
  • Leszek Wątkowski
Jubileusz 10-lecia Chóru „Kantylena” Telewizja Świnoujście
Jubilate Deo, Gaudeamus Hodie, Syjahamba czy Halleluja – to tytuły tylko niektórych utworów, jakie zostały wykonane w programie koncertu jubileuszowego, jaki odbył się w minioną niedzielę, 7 października br. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, z okazji 10-lecia działalności chóru mieszanego „Kantylena”.

Chór pracuje pod bacznym okiem, słuchem i batutą dyrygenta Barbary Okoń, która obchodzi w bieżącym roku 36-rocznicę pracy artystycznej. W trakcie koncertu było miejsce na śpiew, wspomnienia, gratulacje i życzenia dalszych lat artystycznych uniesień, wyróżnień i zaszczytów przekazanych m.in.  od prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza, dyrektora MDK Ryszarda Kowalskiego i grona muzycznych przyjaciół. Chór Mieszany „Kantylena” ze Świnoujścia wpisany jest na listę Polskiego Związku Chórów i Orkiestr.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jadwiga
Jadwiga 13.10.2018, 22:24
Super!!!!! Wspaniały koncert!!!!! Wspaniały chór!!!!!!!
Maria
Maria 11.10.2018, 07:06
Serdeczne życzenia z okazji jubileuszu byłym i obecnym chórzystom Kantyleny oraz pani dyrygent. Dużo zdrowia, powodzenia w kolejnych przeglądach, wielu nowych słuchaczy i satysfakcji z muzycznej działalności - 100-lat dla wszystkich!

Pozostałe