×

Mieszkańców straszył Hrabia...

  • 2.11.2018, 12:39 (aktualizacja 02.11.2018 20:03)
  • Leszek Wątkowski
Mieszkańców straszył Hrabia... Telewizja Świnoujście
W środę, 31 października br. o godzinie 19. O!środek Działań Teatralnych działający przy Miejskim Domu Kultury przygotował i zaprosił mieszkańców na swój kolejny spektakl - horror pt. „Hrabia MDKula”.

Spektakl był kolejnym śmiałym projektem artystycznym przygotowanym z rozmachem przez grupę wykonawców działających z powodzeniem przy Miejskim Domu Kultury. Pierwsze przymiarki do zaprezentowanego widowiska miały miejsce zimą bieżącego roku, z tekstu jednak wynikało, że jesienny mroczny, tajemniczy klimat bardziej odpowiadał i podkreślał grozę widowiska.  Reżyserem spektaklu była Aneta Kruk – szefowa O!środka Działań Teatralnych.  Na scenie zobaczyliśmy także: gościnnie występującą Iwonę Dominiak, Oliwię Świętczak, Marcelinę Ciesielską, Weronikę Grygowską, Zuzannę Drogosz, Mikołaja Maracha i Dawida Prokopa. Akompaniowała Anna Kask,  scenografię zaś przygotował January Korff. Należy dodać, że środowy spektakl został, przychylnie odebrany przez liczną publiczność.

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aga
Aga 2.11.2018, 20:43
Pani Aneta potrafi zaskakiwać, nawet.... siebie:)

Pozostałe