×

60-lecie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

  • 7.11.2018, 16:24 (aktualizacja 07.11.2018 18:32)
  • Tomasz Sawicki
60-lecie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Telewizja Świnoujście
Przez blisko rok kadra pedagogiczna, dyrekcja i wychowankowie szykowali się do godnego uczczenia jubileuszu 60-lecia powstania Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Świnoujściu. W tym czasie odbyło się wiele wydarzeń i imprez towarzyszących, na których zaprezentowany został mieszkańcom dorobek i osiągnięcia placówki w działalności wychowawczo-dydaktycznej, artystycznej, plastycznej i sportowej. W środę, 7 listopada br. w sali Hotelu Interferie Medical SPA nastąpił finał obchodów 60-lecia powstania SOSz-W.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy od początku powstania zapewnia uczniom i wychowankom zdobywanie niezbędnej wiedzy i umiejętności w samodzielnym funkcjonowaniu. Prowadzi rehabilitację w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz działania zmierzające do wyrównywania i kompensowania deficytów rozwojowych uczniów i wychowanków. Obecnie dyrektorem ośrodka jest Bernardeta Kołdunek, która wraz z blisko 80 osobowym zespołem pedagogiczno-dydaktycznym z powodzeniem realizuje określone zadania szkoleniowe i wychowawcze w ponad 100 osobowej grupie wychowanków.

 

 

Tomasz Sawicki
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe