×

Rozmowy na czasie

  • 19.11.2018, 11:06 (aktualizacja 19.11.2018 22:13)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
W programie udział wzięło dwóch ostatnich już przedstawicieli powyborczych komitetów wyborczych, w wyborach samorządowych 2018 do Rady Miasta Świnoujście. Okazuje się, że tematyka około wyborcza i przyszła koalicja w Radzie Miasta VIII kadencji wywołuje jeszcze sporo namiętności i nieparlamentarnych gorących zachowań.

W programie Rozmowy na czasie przedstawiciele: Komitetu Grupa Morska Cała Naprzód - radny Sławomir Nowicki i radny Andrzej Mrozek z Komitetu Wyborczego Wyborców Prawo i Sprawiedliwość. Obu komitetom udało wprowadzić się do Rady Miasta po trzech radnych. W przypadku PiS niezmieniony imiennie został skład radnych, natomiast w Grupie Morskiej jako radne zasiądą dwie nowe osoby i wspomniany z poprzedniej kadencji, radny Sławomir Nowicki. Tematyka spotkania to m.in. przyszła koalicja w Radzie, temat związany z nowym przewodniczącym Rady, wizyta u prezydenta miasta i najważniejsze sprawy do realizacji w nowej pięcioletniej kadencji. Zapraszamy!

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ekonomista
Ekonomista 21.11.2018, 08:13
Widzę, że rademu Mrozkowi marzy się port komunalny, cóż żeby taki stwór mógł powstać, czy zostać powołany potrzebna jest ustawa sejmu poparta przez dobry rząd pisowski a nie uchwała rady miejskiej w Świnoujściu i widzimisię pana Mrozka! Już w wyborach samorządowych jedna pani która chciała być bardzo prezydentem miasta obiecała, że obniży podatki miejscowym biznesmenom - ta to już się zagalopowała z obiecankami w kosmos! Niekiedy warto pomyśleć dobrze, zanim się coś powie publicznie.
Pronobis
Pronobis 20.11.2018, 21:49
Czy PIS 3 zrobi układ małej opozycji z 4 osobowym klubem SLD ???
Koalicja będzie wyglądać tak
Janusz Ż. 5 + KO 4 + GM 3 ( jest większość ) plus + 2 radnych z SLD ... tak tak ... z SLD !
D. Konkolewska i B. Michalska - obie panie będą z-ca J. Żmurkiewicza
Przew .Rady będzie pan R. Kowalski
z ca E. Jabłońska i ... podobno ktoś z 2 ki radnych SLD ( tych co mają wyjść z SLD )
Opozycja to PIS 3 oraz SLD ( 4 radnych )
Oj będzie ciekawie..... we czwartek będzie wszystko jasne.
Jest bardzo duża szansa ,że ta rada będzie miała bardzo dużo pracy i jest szansa ,że jeżeli taki układ sił będzie ze sobą współpracował jak w drugiej części poprzedniej kadencji to efekty zobaczymy bardzo szybko , zmiany to początek 2023 roku ..... wiadomo ... kolejne wybory ....

analityk
analityk 21.11.2018, 15:58
Pronobisie dyrdymały gadasz , widać że masz blade pojęcie o polityce skoro nawet nie wiesz kto nie przyjął mandatu., a słowa '" w czwartek będzie wszystko jasne " świadczą o o twojej indolencji bo oczywistym jest że w czwartek rada nie wybierze przewodniczącego a już na pewno nie Kowalskiego, tak że nie kompromituj się swoją niewiedzą.
wróżbita
wróżbita 20.11.2018, 23:01
Raczej ta wróżba nie ma szans na sprawdzenie się bo p. Konkolewska zostaje nadal prezesem w szpitalu. Zastępcami prezydenta pozostają nadal Michalska i Sujka w ich miejsce weszli nowi radni. Z SLD Agatowska pozbyła się już Gawrońskiego, którego wysłała w niebyt do sejmiku. Jeśli SLD myśli o sojuszu w radzie to będzie to tylko PO.
Paweł
Paweł 20.11.2018, 21:31
Widzę, że kucyk Mrozek lubi kopać się z koniem Nowickim. Wynik przesądzony!
Antoni
Antoni 20.11.2018, 15:49
Przewodniczący Jurkiewicz zgłosił ich do komisji etyki.
Mela
Mela 20.11.2018, 12:42
Nowicki robi wrzuty a Mrozek łyka jak młody pelikan:)
karol
karol 20.11.2018, 07:19
dawno nie było sesji i chłopaki nie mieli gdzie wymienić obopólnych "uprzejmości"
Franek
Franek 20.11.2018, 06:30
Zadziorny gościu po wyborach zrobił się z radnego Mrozka, ale słyszę, że i radnemu Nowickiemu też nic nie brakuje. Te wybory jednak miały zły wpływ na starych radnych, zresztą nie tylko na tych w programie tv?
Egon
Egon 20.11.2018, 00:18
Tym radnym trzeba było wręczyć rękawice bokserskie, byłoby ciekawiej i z konkretnym rozwiązaniem problemu w "dyskusji" :))
Observer
Observer 19.11.2018, 23:33
No to były dwa Michały, jeden duży drugi mały. Już widzę tę współpracę w nowej radzie miejskiej dla dobra ogółu, jak już teraz skaczą sobie do oczu!

Pozostałe