Uwaga czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej

  • 23.11.2018, 12:50 (aktualizacja 23.11.2018 13:15)
  • dyrektor MBP
Uwaga czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej Telewizja Świnoujście
Informujemy naszych Szanownych Czytelników, że Wypożyczalnia dla Dorosłych pozostanie nieczynna do dnia 1 grudnia b.r. Przepraszamy Państwa za powstałe utrudnienia, które są wynikiem obowiązkowej inwentaryzacji księgozbioru (co pięć lat).

Obecnie, kiedy wszystkie agendy MBP pracują w oparciu o informatyczny system biblioteczny MAK+, inwentaryzacja stutysięcznego zbioru książek przebiega sprawniej, dzięki czemu wypożyczalnia może pozostawać niedostępna dla Czytelników krócej niż to bywało przed laty (wówczas skontrum trwało do sześciu tygodni). Niemniej, bardzo przepraszam naszych wiernych Czytelników za niedogodności i zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie skrócić czas zamknięcia wypożyczalni. Informuję również, że książki przeczytane można do Biblioteki oddać (w dowolnym dziale), czas wypożyczenia książek można przedłużyć telefonicznie (nr 91 321 2592), ewentualne kary za przekroczenie terminu wypożyczenia nie będą za m-c listopad naliczane. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Z wyrazami szacunku - Bożena Łukaszewska, dyrektor MBP w Świnoujściu.

dyrektor MBP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe